Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Belefutottam egy írásba fb-n, ami jól jellemzi az élethelyzetem, és talán sokunkét:


"Válasszam a nagy semmit, az is rohadtul fájdalmas, és még csak perspektíva sincs benne, mert nézzen körül, Péter, olyan könnyű találni itt egy embert, akivel maga összhangban van? Olyan könnyű lenne? Mert hát megpróbáltam, próbáltam teljesen egyedül is lenni, meg próbáltam ismerkedni is. Egyedül azért csak szar, na, hiába a sok bölcsesség, de mégis: egy nap olvasok, másnap olvasok, harmadnap sétálok, negyediken moziba megyek, de az ötödiken már azért csak át akarok ölelni valakit, ez az igazság! Meg beszereztem én piacvezető vibrátort is, hogy ne függjek a férfiaktól, de akkor is: annak nem tudsz a szemébe nézni, az nem szól hozzád, és nem is ölel át. Nincs se humora, se sármja, az csak egy nagy bráner. Aztán próbáltam ismerkedni, mindenféle oldalakon, és az meg még borzalmasabb volt. Nincs az embereknek története, nincs a találkozásoknak előzménye, mesterséges és személytelen. Ott ülsz és érzed, hogy nem érdekel, bármit is mond, hallod, hogy nem először mondja, és őt se érdekli már, csak mondja, mert mondani kell. Ha a férfi tetszik is, nagy nehezen, az ember biztosan nem, mert vagy szexista, vagy rasszista, vagy nihilista ..."

Tisza Kata - Szakáll Péter illúziói

[link]


Amikor ennyire ki vagy égve, és reménytelen, kilátástalan? De az sem jó, ha hagyod a francba, attól sem vagy jobban. Kérem, ide most ne jöjjön az, hogy 'de, én igenis így vagyok jól!' - örülünk, akkor ez a kérdés nem érint. Azokat érinti, akiknek már sehogy nem jó...


2023. okt. 7. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mas választása, mint valami pozitívat keresni az életében, annak élni és hátha majd akkor akad valaki, ha elégedett lesz.
2023. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is így érzek sajnos. :(

27/F

2023. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
ez lesz a vége a sok válogatásnak a végén mindenki egyedül marad jó ez így én már megszoktam
2023. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem hajrá tinder, hajrá körhintázás, hátha megtalálod aki majd szeret és veled marad. Ja nem, hiszen ez teljesen a nihilista pillanati örömökrőlk, b*szásról szól! Amíg tart és amíg felvesznek. De olyan szép meg jó meg divatos, biztos megéri csinálni. Nem ettől rohadnak szét az emberi és főleg a férfi női kapcsolatok, kicsit sem ettől!

Meg szerintem amíg bőség zavara van, b*sszunk ki minden férfival nyugodtan ha épp nem remélhetünk belőle hasznot, kezeljük szociopata módon egy darab dehumanizált sz*rdarabként lenézve megvetve zéró tisztelettel, empátiával és korrektséggel. Hátha végül kiég ő is fájdalmában a sokadik után, és elkezdi a nőket végre annak látni amikké nagyon sokan váltak mostanra. És akkor mindkét oldal utálhatja egymást jogosan, meg használhatja ki, majd végül mindenki megdögölhet egyedül magában.

Hajrá hajrá, ezt nagyon ügyesen összehoztátok! Csak így tovább, komolyan!

2023. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Ott ülsz és érzed, hogy nem érdekel, bármit is mond, hallod, hogy nem először mondja, és őt se érdekli már, csak mondja, mert mondani kell."

Nem kell mondani ill. túl sokat beszélni magatokról. Jó közös programok kellenek, érezzétek jól magatokat együtt, és majd szép lassan megismeritek egymást. Persze ami nem jó vagy nem tetszik, azt nem kell elfogadni.

dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5: De ezt egy első találkozáskor? Ebben az időjárásban? Meg előtte a felületen, ahol megtaláltátok egymást?

Szerintem kell mondani, bizonyos mértékig kihagyhatatlan. Csak a motiváció tud teljesen elfogyni, amikor már hosszabb ideje űzöd az ipart, és érdeklődésből is egyre kevesebb marad. De akkor sem állhatsz le, mert... ugorjunk vissza az idézett részlet elejére. Két kapcsolat között egyedül lenni, szusszanni, regenerálódni nemcsak jó, kell is. Hosszabb távra, évekre beleragadni, tudva azt, hogy ha nem keresed, nem teszel érte aktívan, akkor biztosan így maradsz, már nem jó.

dec. 7. 16:54
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Megoldás az nincs

Azért nincs mert elkurtátok csajok, nem kicsit, nagyon!

Maga ugye ez a tinder jelenség ami jellemzi a mai helyzetet, ez vezetett idáig, hogy már nem lehet ismerkedni. Ezért pedig az egész társadalom felelős. A csajok meg nem tudnak leszállni a f.szkörhintáról, aztán csodálkoznak hogy semmire sem jutnak. Nem is fognak mert tönkretették az egész az ismerkedési szisztémát ezzel.

A hipergámia támogatása ellehetetleníti a boldogságotokat

És ezt már nem lehet csak úgy visszafordítani.

Tudományos kutatások készültek róla hogy a nőstényekért való verseny fordítottan arányos a férfiak utódnevelésben való részvételével. Ez pedig azt jelenti hogy az emberiségnél a család teljesen el fog tűnni, mindez ilyen "fantasztikus" platformoknak hála mint a tinder

Megcsináltátok

dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"De ezt egy első találkozáskor? Ebben az időjárásban?"

Várj tavaszig. De lehet, hogy a napokban hozzád is elér a Mikulás.

Csak rád mosolyog, nem szól semmit, csak elröpít a (meleg) boldogságba.

Persze ilyen csak a mesében van.

dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi picsogast.
febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező?
febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!