Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak 90%-a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak 90%-a szexet keres, akkor a nők miért vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a férfiak a szexet. Akkor a nők minek vannak társkeresőn?

2023. okt. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
72%
Mert ezt még nem tudják, amíg meg nem tudják a fent lévő férfiaktól néhány év alatt. honnan tudnák meg, ha nem lennének fent és nem beszélgetnének ott pár évet?
2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%
Naivitásból kifolyólag, feltételezem.
2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
91%

A másik 10%-ot.😁

Ha a nők komoly kapcsolatot keresnek, akkor a férfiak miért vannak fent társkeresőn? Inkább ez a kérdés. Érted, TÁRSkereső. Ők vannak rossz helyen.

2023. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

Meg nem tudom, te 20 évesen mit tudsz a szexualitásról, akár a magadéról, akár másokéról, én semmit, és csak tőlük tudok erről infót szerezni.

Mai napig nem tudom elképzelni, milyen a "csak szex"-vágy, mert nem éreztem és nem is ismerek személyesen senkit, akinek van. Csak netről tudom ezt, meg pszichológiai előadásokból és könyvekből.

2023. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

4-es! "Nem tudom, te 20 évesen mit tudsz a szexualitásról"


Ezt kitől kérdezted? Mert én már 35 elmúltam.

Igen van olyan, hogy "csak szex" vágy. Én például arra vágyok,hogy csókolhassam egy nő egész testét és szexeljek vele és megöleljem. De párkapcsolatra nem vágyom.

2023. okt. 29. 15:15
 6/52 A kérdező kommentje:

#1-es

"Mert ezt még nem tudják, amíg meg nem tudják a fent lévő férfiaktól"


Dehogynem tudják. Vannak nők akik már 10 éve fent vannak társkeresőn. Tudják jól, hogy a férfiak többsége szexet keres

2023. okt. 29. 15:18
 7/52 anonim ***** válasza:
29%
A nők is szeretnek kalandozni. Csak ők nem vállaják fel. A nők 90% aki komolyat keres simán benne van alkalmi szexben.
2023. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%

Én azt sem tudom milyen tarskeresőzni. Soha nem volt rá igényem hogy regisztrjak akármelyikre is.


35N

2023. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert még van 10% esély arra, hogy találnak valakit, akinek a komoly kapcsolat kell, ha a való életben vmiért nem jött össze eddig (pl. nehezebben oldódnak fel társaságban, kevés az idejük, nem szépek, a közvetlen környezetükben már mindenkit ismernek vagy kevés a korban hozzájuk illő). A való életben sem jobb az arány amúgy, csak nincs egy rakáson a sok feleség mellett félrekúró meg csak szexre hajtó.
2023. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
15%

5: De gondolom, 20 évesen ugyanolyan tudatlanul álltál neki felkutatni ezt az életterületet, mint én.

Ne mondd, hogy 15 éve is már annyit tudtál erről, mint ma, mert nem hiszem el.

2023. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!