Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak 90%-a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak 90%-a szexet keres, akkor a nők miért vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a férfiak a szexet. Akkor a nők minek vannak társkeresőn?

2023. okt. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy nem volt beléd senki szerelmes? Ha magamból indulok ki, mint nő, sose mutatom ki,csak, ha a férfi kezdeményez.
2023. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

"Neked meg azt kellene felfognod, hogy nem mindenki csak akkor képes dugásra, ha mélyebb érzelmeket táplál a másik iránt."


De ezt elsőre nem tudhatod, mert mindenki más.

Ez a beszélgetés során derül ki.

A Kérdezőről még nem derült ki.

És a társkeresőn is sok beszélgetés után derül ki, kinek hogy működik a lelke.

Van, hogy csak a kapcsolat során derül ki.

Az emberek baromira nincsenek tisztában egymással.


"otthon sem tanultad el a vitázás tudományét :)."

Nem tudom, a gyengédségről szóló beszélgetésbe hogy kerül a vitatkozás szó, ezt rád hagyom.

Én a Kérdező kérdésére adok választ ezekkel folyamatosan.

Mért beszélgetünk a férfiakkal? Hát hogy kiderüljön, hogy ugyanazt keressük-e vagy nem. Ezért vannak a nők fent.

2023. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

#31 "Honnan veszed, hogy nem volt beléd senki szerelmes?"

Ezt tőlem kérded? Azért nem mert 2-3 hónap után mindenki lelépett. De én sem voltam szerelmes 10 éve senkibe.

2023. okt. 29. 17:00
 34/52 anonim ***** válasza:
Jav. * Az emberek baromira nincsenek tisztában magukkal.
2023. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
29: Igen, én kb. 35 éves koromig azt hittem, ez mindenkinek automatikus és ezért szeretik az emberek a szexet. De becsukom a szemem, így csak érzem.:)
2023. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
32: a vitázás ott került bele, hogy arra a megjegyzésemre, hogy normális, egészséges párkapcsolatokban nem feltétlen a szex a legfontosabb, de igenis fontos, odaírtad, hogy "ja, akkor ezek szerint szégyelleni kellene magamat azért, mert szeretek szexelni". Te kezdtél el vitatkozni, ráadásul elég aljas, szókiforgatós, sunyi módon.
2023. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Én 35 éves vagyok
2023. okt. 29. 17:07
 39/52 anonim ***** válasza:

hogy "ja, akkor ezek szerint szégyelleni kellene magamat azért, mert szeretek szexelni"


Nem írtam ilyet sehol...

2023. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

"normális, egészséges párkapcsolatokban nem feltétlen a szex a legfontosabb,"


Nem ezt írtad...

Egy leértékelő megjegyzést tettél.

2023. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!