Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak 90%-a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak 90%-a szexet keres, akkor a nők miért vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a férfiak a szexet. Akkor a nők minek vannak társkeresőn?

2023. okt. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
12%

- beszélgetnek (mélyebben is) egymással a felek


- felvállalják egymást


- minőségi időt töltenek együtt (és nem, ebbe a közös evésen meg a b...áson kívül sok minden más beletartozik)


Szerintem ezek természetes velejárói, ha nem beszélgetnénk mélyen, meg se tudtam volna annyira ismerni, hogy beleszeressek és ezután megkívánjam.

Ezek külön-külön nem létező dolgok.


Az ember nem fogja eldugni a kedvesét azért, mert jön egy ismerős, vagy hogy képzelted?:)

Ha valaki nem tesz külön erőfeszítést arra, hogy eltitkoljon egy kapcsolatot, akkor magától értetődő, hogy arról mások is tudnak.

soha nem titkoltam egy kapcsolatomat sem, publikus volt mind.


A fentiek közül mi nem minőségi idő?

A legminőségibb idő a szerelmeskedés.

1000-es skálán 1000-es, míg bármilyen más földi élmény az olyan 1-2-es.


" komolyan terveznek egymással, vagy legalábbis beszélnek róla, hogy ki mit tervez, és ebbe a másik is bele van avatva, részese"


Magától értetődik hogy életem végéig gondolom a kapcsolatot, de semmiféle átgondolandó tervem nincsen, csak a szerelem.

2023. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
50%

"közös jövő tervezése, összeköltözés,házasság, családalapítás"


Ezek eszembe sem jutottak az életben soha.

Ami nekem üreshalmaz, sose gondoltam rá, arról nem is tudok beszélgetni.

2023. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
77%

de 21, most nem rólad volt szó, hanem a kérdezőről. A kérdezőnek sem párkapcsolat ez, és ő nem írta, hogy felvállalná a párját meg hogy akarna beszélgetni. És sok barátság extrákkal kapcsolatban megvan az, hogy oké, van dugás, esetleg kap egy szendvicset este meg törölközőt, fogkefét (de néha még azt sem), beszélgetés kb. annak erejéig, hogy "hogy vagy? munka milyen vót?", azt' ennyi, semmi mélyebb, hogy a másikat jobban megismerje. Nem minden szexuális jellegű kapcsolat szerelem és párkapcsolat. És te meg főleg ne mondd meg másnak, hogy az ő kapcsolata mi. Ő tudja.


Azért normáliséknál a szeretkezés nem a legminőségibb idő - lehet, hogy holtversenyben az, meg fontos is egy jó párkapcsolathoz, de ha azon kívül nincs semmi, az csak egy dugópajti. Beszélgetések, közös élmények, közös hobbik (ez lehet utazás, koncertre járás, társasjáték, sport... bármi lehet, a két féltől függ, nyilván) - azért sok embernek több szociális és érzelmi igénye van egy kapcsolatban, mint kufircolni.

2023. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 19-essel. A 17-es amit leírt az csak szexkapcsolat, dugó cimbora. Attól az még nem lesz párkapcsolat, hogy együtt alszunk, főzök neki és dugunk.


Egy párkapcsolatban hetente többször is találkoznak és nem 2-3 hetente egyszer. Nem csak az ágyban töltik el az idejük nagy részét, hanem kimozdulnak, közös programot csinálnak. Felvállalják egymást mások előtt. És hosszútávra terveznek, majd összeköltöznek.

2023. okt. 29. 16:47
 25/52 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdezőnek sem párkapcsolat ez"


De nem írja, miért.

Ketten is kérdeztük tőle, mi van neki benne egy pérkapcsolatban, ami egy szerinte nem párkapcoslatban nincs.

A miket felsoroltál, érzelmi dolgok és időtöltés, az nekem benne van, hiszen el se jutottunk volna a szerelmeskedésig, ah nem ezen az úton.

Valójában nem értem azt, amiről beszélsz, hogy nincs benne, és a Kérdezőt sem, azért kérdem mik ezek.


Mert szerintem ő is arra gondol, amire én.


", és ő nem írta, hogy felvállalná a párját meg hogy akarna beszélgetni."


Ezek alapértelmezettek, nem az a plusz, hogy felvállalod, nem az az erőfeszítés, hanem az, hogy elrejted, abba kell energiát tenni.


" És sok barátság extrákkal kapcsolatban megvan az, hogy oké, van dugás, esetleg kap egy szendvicset este meg törölközőt, fogkefét (de néha még azt sem), beszélgetés kb. annak erejéig, hogy "hogy vagy? munka milyen vót?"


De hát ezekről honnan van tudomásod, ha neked ilyen nincs?

Nekem nincs ilyenekről tudomásom. Nem is tudnék kívánni egy ilyen embert, aki így viselkedik.

Szóval szerintem ezeket kitalálod, nem megtapasztaltad, és nem hiszem, hogy ilyen létezik. Ez nem emberi magatartás.


"Azért normáliséknál a szeretkezés nem a legminőségibb idő"

Jó, majd elkezdem magam szégyellni a testen kívüli élményeimért.

2023. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
23%

24: Anyukám 15 évet élt egy férfival, akivel csak a lakásban voltak együtt, nem mozdultak ki, még vásárolni is külön mentek.

Nagyszüleim 65 évig éltek ugyanígy.

Akkor ez nem párkapcsolat?

2023. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván nem tudom konkrétan a kérdező esetét, de ismerek ilyen kapcsolatban élő embereket. Ott volt olyan, hogy kaját sem adott az, akinek felment a másik a lakására, mert csak a dugásra volt kihegyezve. Neked meg azt kellene felfognod, hogy nem mindenki csak akkor képes dugásra, ha mélyebb érzelmeket táplál a másik iránt.


És cucu, odaírtam, hogy a szex is fontos, de forgasd ki a szavaimat, tényleg... úgy látszik, szövegértésből nem voltál a topon a suliban és otthon sem tanultad el a vitázás tudományét :).

2023. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy a kérdező odaírta, hogy neki csak az ölelés, szex, csókolozás fontos... ennyi. Odaírta. Az, hogy mellékesen udvariasságból tesz vki ezt-azt-amazt, az nem a párkapcsolat része (sőt annyit egy haverért is megtesz, ha az meglátogatja... attól nem lesz szerelmi kapcsolat, hogy ezen felül meghúzza).
2023. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

#25-ös!

"Jó, majd elkezdem magam szégyellni a testen kívüli élményeimért"

De jó te ilyenre is képes vagy? 😆 "A testen kívüli élmény az a különös én érzés élmény, mikor úgy érezzük, kívülről tekintünk saját testünkre és környezetünkre. Kívülállónak érezzük saját testünket, és az én tudatunkat és én érzésünket a testünktől kívülinek észleljük."

2023. okt. 29. 16:55
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Én levágtam a füvet szexpartneremnél. Akkor most ő az életem szerelme?
2023. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!