Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a 10-15 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 10-15 évvel idősebb nők akarnak kapcsolatot velem?

Figyelt kérdés

Amióta 41 lettem azóta az 50-57 éves nők találnak meg engem a társkeresőn. Egy 35 éves nő miért nem akar velem kapcsolatot? Mert ők még szebbek és válogathatnak?

Azt leszögezném, hogy kb. 30 évesnek nézek ki. Mindig fiatalabbnak néztem ki.

(41 F)



nov. 25. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert ők is a fiatalra vágynak, meg már a vagy 50. cikket látom, hogy teljesen rendben van, ha egy mama randizik egy tinisráccal...

Na de ha egy 50-es pali akarna egy 20-as csajszit...kb herélné ki mindenki(incelek, vénlányok, feministák, stb)

nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De 30 éves koromban szóba sem állt volna velem egy 40 éves nő. Szerintem a 20-40 közötti nők olyan szépek és kelendőek, hogy válogathatnak a legszebb pasik közül. De az 50 feletti nők már örülnek ha valakit kapnak
nov. 25. 09:52
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

50 feletti férfiak meg örülnek, ha egyáltalán még feláll. A többség jóval idősebbnek néz ki a koránál. Tele vannak egészségügyi problémákkal. Ez az 50 feletti nőknek sem vonzó.

Valószínűleg nem is élete szerelmét keresi már, csak élvezni akarja az életet. A gyerekek kirepültek, anyagilag független, unatkozik. Szeretne valakit, akivel néha elmehet ide-oda, átmegy hozzá dugni, aztán szépen hazamegy aludni.

nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem hihető hogy te harmincnak nézel ki, az 50es nők egyáltalán nem a 30nak kinéző pasikat célozzák meg hanem azokat akik minimum 45-50nek néznek ki.
nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy 57 éves nővel ismerkedek. Azért nem hív el egyből az ágyába mert a gyereke vele lakik. És akkor akar haza vinni ha párkapcsolat alakul ki. De nekem ahhoz nincs türelmem, én hamar szexet akarok
nov. 25. 11:11
 6/13 A kérdező kommentje:

"Sajnos nem hihető hogy te harmincnak nézel ki"


Akkor elmondom, hogy 40 éves koromban megkérdezték a boltban, hogy vagyok-e 18 éves amikor alholholt vettem. 35 éves koromban pedig nagyon sokszor előfordult ugyanez. Elegem is volt belőle, hogy túl fiatalnak néztek engem. Itt van a saját kérdésem https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1244..

nov. 25. 11:16
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak szeretnél harmincnak kinézni pubi. Ne álmodozz. 50-nek nézel ki, azért ez a korosztály bukik rád.
nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

#6

Nem hallottál még arról, hogy az illetőknek szemüveg kéne, csak éppen nem tudnak róla?

nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
32 vagyok, a 40 felettiek érdekelnek. Ha 30-nak nézel ki, akkor észre se vennélek.
nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Az idősebb nők találnak meg, mert kell nekik az etye - petye... Szégyen, hogy még ennyi idősen is!

Hogy nézel ki külsőleg?

Adsz magadra? Komoly kapcsolatot akarsz? Ezek mind lényeges kérdések! 😎

nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!