Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 évesen megkérdik elmúltam-e...

40 évesen megkérdik elmúltam-e 18 éves. Hogy lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Az áruházakban megszokták kérdezni, ha alkoholt vettem. 35 évesen sokszor, de még most 40 évesen is. Ez nagyon idegesítő. Már megmondtam kétszer egy pénztárosnak, hogy elmúltam. De egy harmadik alkalommal is újra megkérdezte. Bárhol járok áruházakban ezt a kérdést kapom.

180 cm magas vagyok, 80 kg. Nem vagyok fogyatékos sem.



2023. okt. 23. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Örülj neki hogy ilyen fiatalos vagy és nem kell már 20 évesen botoxolnod!

De tényleg van hátránya! Szeringem ignorald esne foglalkozz velük. Legyél nagyvonalú és elegáns. Az aljnéppel aki megpróbalom lehuzni ne torodj

2023. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Vannak akik rohangálnak a plasztikai sebészhez,hogy fiatalos legyen a megjelenésük.Te meg ingyen megkaptad azt az ajándékot,hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál.Örülj neki.
2023. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki. Aki fiatalnak néz ki , az egészségesebb általában és tovább is él..
2023. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Minden esetben csinálj poént belőle... pl. ha legközelebb megkérdezik, vágj ijedt arcot, kezdj el dadogni és zavartan kotorászni... aztán vedd elő a személyidet azzal, hogy félhangosan mormolod: "remélem, nem veszi észre a személyimen..." Aztán hadd nézegesse...


Velem is kb negyven éves koromig csinálták ezt, egy ideig bosszantott, aztán elkezdtem szórakoztatni magamat miatta... :P

2023. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Hordj sztk keretes szemüveget és műbajuszt.
2023. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Tessék...Itt a megoldás:

[link]

2023. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Vannak problémák az életben, amelyek valójában nem valódi problémák, csak egyesek szeretnek úgy csinálni, mintha azok lennének, mert semmi nem történik az életükben, azt meg senki nem szereti bevallani, hogy végtelenül unalmas az élete.
2023. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk megmondta a kasszás, hogy kötelező mindenkitől személyit kérnie és elnézést is kért emiatt. Nem nézünk ki 18 év alattinak.
2023. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Én örülök neki. 20 évesen zavart, hogy 12 évesnek néztek 😁 de így 40 felett már örülök, ha fiatalabbnak néznek.
2023. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is hasonló, volt amikor kérdezték hogy 17 vagyok? mondom nem 23.. aztán mondták jól tartom magam. Jó, ferfi létemre örultem neki hogy nem egy lerokkant szarnak látnak, mint ahogy én szoktam magam néha a reggeli kelésnél😂
2023. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!