Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Imponalobb leszek a ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponalobb leszek a ferfiaknak ha elkoltoztem a szuleimtol sajat lakasba?

Figyelt kérdés
Dob 1 kicsit a megitelesemen pozitiv iranyba? Onalobbnak szimpibbnek tartanak majd? Esetleg dkb a kisugarzasomon h sajat labra alltam?

2023. dec. 3. 09:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
#10 Elnézést, de amikor együtt voltunk még csak 23 éves volt 😅
2023. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%

És? A génjei ugyanazok voltak. :)

Az a lakat pedig amit még egy szar kulcs is nyit, az egy szar lakat. Ezen nincs mit szépíteni, tiszta sor.

2023. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem érdekelne hogy szülőkkel vagy egyedül laksz.

Én egyedül élek szóval nálunk tudnánk egyedül lenni, így teljesen mindegy.

2023. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
12, neked minden exed tökéletes volt? Akkor miért lett vége?
2023. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pozitívabb lesz, de vigyázz mert a pasik közt még több a goldigger mint a nőknél. Vagyis számits rá hogy 1 honap után oda akar költözni hozzád az anyjától.

Vagy rávenni hogy azt add ki, és költözz hozzájuk, milyen jo lesz az a plusz pénz. (Tapasztalat)

2023. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#15 Csatlakozom! Nekem is tapasztalat!!! Vigyázni kell velük, nagyon be tudnak találni. Velem is megtörtént.


28N

2023. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis számits rá hogy 1 honap után oda akar költözni hozzád az anyjától."


Haha! Nekem 1, azaz egy hét után vetette fel a pasika, hogy az albijaból hozzám cuccolna. Vége is lett ezen a ponton.

2023. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hat elobb utobb ha van komoly kapcsolat ugy is ossze kell cuccolni xd, max ha nem jon be, ott az ajto
2023. dec. 3. 11:18
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

A férfiakat ez nem érdekli.


Ha növelni akarod az esélyedet a társkeresésben akkor:


-Legyél gyönyörű

-Legyél fiatal

-Legyél sértetlen és balesetmentes


Ezzel a hárommal tudsz a legnagyobbat ütni.

2023. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
12%

"neked minden exed tökéletes volt? Akkor miért lett vége?"

Igen. Én világ életembe csak szép, vékony/normál testalkatú, fiatal nővel jöttem össze csak. A nőkben ez az érték, ettől jó a genetikájuk. Azért lett vége, mert vagy meguntam vagy megunt vagy meguntuk egymást vagy jött egy jobb pasi, stb. De attól még nincs egy olyan exem sem, akivel ne jönnék újra össze ha visszamehetnék az időben, én megválogattam a partnereimet.

Te pedig, remélem óvszer nélkül nem csináltátok mert akkor van egy rossz hírem. Tudósok bizonyították ha beléd élvez valaki, akkor néhány sejteddel összeolvad és tovább él benned az illető haploid génszerkezete. Tehát mondhatni, hogy ott van még mindig benned, a testedben egy mamahoteles, lada tuningolós, selejtes lúzernek a génje, ami (ha néhány sejt erejéig is) de eggyé vált veled. :)

2023. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!