Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Imponalobb leszek a ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponalobb leszek a ferfiaknak ha elkoltoztem a szuleimtol sajat lakasba?

Figyelt kérdés
Dob 1 kicsit a megitelesemen pozitiv iranyba? Onalobbnak szimpibbnek tartanak majd? Esetleg dkb a kisugarzasomon h sajat labra alltam?

2023. dec. 3. 09:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20, én nem az a válaszoló vagyok akinek az az exe volt:D

A beleélvezős meg hülyeség, az a terhesség esetén van, nem isma beleélvezéskor. Nem mintha számítana.

De szép a kettős mérce, hogy a másik válaszoló pasija a személye, jelleme, életstílusa miatt gagyi, de a te exeid a külsejük miatt tökéletesnek mondhatók.

Sok sebből vérzik amit írsz. Egyszerűbb lenne, ha nem kötekednél csakúgy. Mégis mit ártott neked az a válaszoló, hogy így rárontottál?


Btw a tökéletest by definiton nem tudod megunni. Ha meguntad, nem volt tökéletes, elvégre unalmassá vált.

2023. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Btw a tökéletest by definiton nem tudod megunni."

A sakk is egy tökéletes játék, nagyon nagy találmány, elképesztően okos volt aki kitalálta. Mégis unom.

2023. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22, nem vagy tisztában a "tökéletes" szó fogalmával.
2023. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%
#20 Ne erőlködj 😃... Valószínűleg azért haraptál rá erre a témára, mert gondolom Te is valami hasonló férfi lehetsz. Semmi baj nincsen.
2023. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Párom szüleivel él, nekem van saját lakásom. Egyáltalán nem számít.
2023. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

A férfiaknak abszolút nem számít

Ez csak a nök szemèben bűn egy fèrfinèl, fordítva 90%-ban le van ejtve teljesen.

A maradèknál sem elsődleges szempont

2023. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
57%
A jo palikat a nok viszik haza , az erdekbol kefelo noket meg a palik viszik haza..
2023. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!