Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több embertől hallom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több embertől hallom hogy ismerősi körökbe van hogy 16 éves lány odaköltözik a 27 éves bikájához aki véletlenül pénzes,ide jutott a társadalom?

Figyelt kérdés
dec. 19. 18:39
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
jaj már meginnt a hülye szöveg hogy tegyél magadért,voltam 58 kg,vékony,most szedtem fel kg kat de nem vagyok kövér,ugyanis fizikai munkát végzek,elég sokat tettem,változtam,ha ígyse vagyok jó mit tudok csinálni?
dec. 19. 19:15
 22/40 anonim ***** válasza:

4

Nem tűnik fel, hogy pedó incikék helyeselnek?

dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

"Csakhogy minél jobban tiltja annál inkább szalad a férfihoz "


Mindennek van egy határa. És az odaköltözés kiskorúként ez nagyon nagyon erősen átlépi.

dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
74%

"16. FIATALkorú. És 14-től legálisan fogyasztható."


A fszomba ezzel a sok kreténnel!


18 alatt KISKORÚ a PTK alapján.

Fiatalkorú a BTK-ban, vagyis a büntető jogban.

dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
46%
Nem írtam, hogy a pasihoz költözik hanem, hogy úgyis találkozik vele.
dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
31%

22. Ne hidd, hogy csak ott megy ez. Nekem is volt 15 éves barátnőm, és mindketten Budapestiek vagyunk, nem is a "nyóckerből".

De egyik exem, aki tanár volt egy igen jó nevű budapesti gimiben, egyszer utolsó óra után észrevette, hogy az egyik diáklány ott felejtett valamit a padon. kiment utána és a parkolóban elcsípte, ahol a kocsiban vadul smárolt egy 50+ -os pasival.


A költözés meg, sok szülő ezzel menti és segíti a lányát. Meg őszintén, jobb neki egy koleszban, ahol részeg, drogos srácok baxák 4-en, és videózzák?

dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
nem muszáj 4 drogos srác alá feküdni
dec. 19. 19:21
 28/40 anonim ***** válasza:
43%
EGY ilyen esetről tudok, übergáznak tartom én is és a környezetem is. A szülőkről is megvan a véleményem. Zárójel: adott esetben nem a pénz dominált, hanem a pasi a kiscsaj edzője volt és a karrierjét egyengette. 18 éves korában feleségül vette a kiscsajt. Én a szülők helyében lenyomtam volna inkább a golyóit a torkán, mert az edző-tanítvány viszony erkölcsileg erősen megkérdőjelezhető, függetlenül a korkülönbségtől.
dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#27 hagyd, ez a finomságos pedó, az írja folyton nagy betűkkel hogy 14 felett LEGÁLIS. Ilyenek szívják el előlünk a levegőt...
dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
91%

"jaj már meginnt a hülye szöveg hogy tegyél magadért,voltam 58 kg,vékony,most szedtem fel kg kat de nem vagyok kövér,ugyanis fizikai munkát végzek,elég sokat tettem,változtam,ha ígyse vagyok jó mit tudok csinálni?"



Ha neked ez hülye szöveg, akkor köpj fel, aztán állj alá, mert az a rinya, amit itt naponta előadsz, az még annál is idiótább, és szánalmasabb dolog.


58 kilósan meg minden vagy, csak férfi nem. Ez női testsúly. Milyen fizikai munkát végzel? Viszed haza anyudnak az 5 kilós szatyrot, benne a vajjal, kenyérrel, meg tepertős pogácsával? Nehogy megerőltesd magad te legény. Plusz helyesen írni sem tudsz, nem csoda ilyen paraméterekkel, hogy nem kellesz senkinek.


Őszintén, mit vársz a nőktől? Mit akarsz te most? Válaszoljál már erre!

dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!