Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek én kellek, az nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek én kellek, az nekem nem, aki nekem kell, annak én nem – megoldás?

Figyelt kérdés

A "lejjebb" adás az egyetlen járható út, ha nem akar egyedül maradni az ember? Pontosabban hogy erőltesse magára azt, akinek ő kell, de neki nem?

Felvethetjük az önfejlesztést, de nem minden esetben "szintkülönbségről" van szó.


jan. 1. 12:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

Annyira látszik hogy sose volt még senkid

Nem lehet erőltetni a kapcsolatot ha nincs a másikhoz testi lelki vonzodas

Ennyire nem birsz magadban megmaradni??

jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Sosem volt még olyan, hogy kölcsönös lett volna a vonzalom?
jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Mégis meddig kellene az embernek "magában megmaradnia"? Egész életében, ha nincs szerencséje?
jan. 1. 12:30
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudok semmi okosságot írni.

Rendszerint így járok én is.

jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%

1# vagyok

Neem akkor gyere össze valakivel akit nem szeretsz és nem kívánsz 🤦 szerencsecsomag

jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Akkor rosszul pozícionalod magad és csak olyanokat veszel észre, aki nem a te kategóriád. Az eggyel kevésbé dekoratívak között is szét kéne nézni és nem csak a külsőségek alapján értékelni a másikat. És igen, az igények lentebb adasa és a választási preferenciák átgondolasa az egyetlen megoldás. Vagy, te javíts a kulsodon, hogy azok is eszrevegyenek, akik eddig nem. De akkor még ez egy állandó küzdelem lesz, hogy fenntartsd azt a színvonalat.
jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Simán csak keress tovább. Amit leírtál, tök normális. Ideális esetben az emberek 2-3%-ával passzolsz, így az ő megtalálásukhoz sok idő, energia és keresgélés szükségeltetik.
jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%
#3 ööö.. igen. Ha lesz párod és állandóan a nyakán fogsz lógni, akkor nem lesz tartós az a kapcsolat.
jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
39%
7-azert ez attól is függ, hogy a kérdező hány éve nem talál senkit, akivel kölcsönös lenne a szimpátia?
jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

9, de tud mást tenni?

Mármint... ja, önmagát fejleszthetné, hogy nagyobb esély legyen arra, hogy annak is bejöjjön aki neki bejön.

De ezen kívül?

A "szint lejjebbadással" ugyanaz marad: aki neki tetszik, annak ő nem jön be, akinek ő tetszik, az neki nem. Konkrétan semmi nem változna.

jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!