Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek én kellek, az nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek én kellek, az nekem nem, aki nekem kell, annak én nem – megoldás?

Figyelt kérdés

A "lejjebb" adás az egyetlen járható út, ha nem akar egyedül maradni az ember? Pontosabban hogy erőltesse magára azt, akinek ő kell, de neki nem?

Felvethetjük az önfejlesztést, de nem minden esetben "szintkülönbségről" van szó.


jan. 1. 12:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez úgy van, hogy az ember azokban próbálja meglátás a szépet, akik érdeklődnek iránta. Persze, mindig van szebb, de a kapcsolódás iránti igénynek felül kellene írni a vágyálmokat. Itt valami fejben nincs rendben nálad, én is pszichológust ajánlok.
jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján határozod meg, hogy a kiszemelted párjai hozzád hasonló szintűek?

Mármint.. milyen szempontok alapján határozod meg az ember szintjét ami alapján ezt ki tudod jelenteni?

jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Csak így példának, mint írtam én sportosan formás egész szép nő vagyok. Ezt alátámasztja az, hogy azok a pasik, akik kezdeményeznek nálam (akár buliban, céges rendezvényen, Tinderen vagy bárhol), 10-ből 8 jó pasi. Izmos, sportos, jóképű, sikeres. Nyilván ha nem néznék ki jól, akkor ezek a pasik elkerülnének. Szerintem az, hogy átlagban milyen kaliberű pasik kezdeményeznek nálad jó mérce arra, hogy te milyen szinten vagy.
jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
#19 ha jobb pasikat akarsz, jobb nőnek kell lenned. Sport, szépészeti kezelések segíthetnek nagyon sokat.
jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

22, csak felszínesen tudom, mivel annyira mélyen nem szokott lehetőségem adódni megismerni őket. Ránézésre arc, testfelépítés, öltözködési stílus, és ha alkalmam nyílik párszor megfigyelni a viselkedésüket, abból nagyobb vonalakban következtetek a személyiségükre.

24, nem akarok jobb pasikat amúgy, a nekem tetszők sem adoniszok, és akiknek én kellenék, sem az alsó polcon helyezkednek el, ahogy itt szokás fogalmazni.

Lehet, azoknak van igaza, akik pszichológust ajánlanak, ám azt még kevésbé tudom elképzelni, hogyan kezelhetne egy ilyen furcsaságot...

jan. 1. 14:13
 26/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, és milyenek azok a férfiak, akik próbálkoznak nálad? Vannak egyáltalán? Mi velük a baj?
jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Átlagosnak mondanám a nálam próbálkozókat is, de a nekem tetszőket is, és magamat is. Nem ezek a jóképű, izmos, sikeres típusok, mint 23 írja, de én magam is csak egy egyszerű vékony kis nő vagyok, nem bányarém, nem is világ szépe.

Nincs égbekiáltó gond senkivel, persze nem hibátlanok, de én sem, nyilván a kiszemeltjeim sem. Csak nincs meg a kölcsönösség. Ők rám kattannak, én pedig helyettük másokra, akik ugyanígy helyettem másokra.

jan. 1. 14:37
 28/37 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen. Kevés embernek megy ez simán. Ismerek kimondottan szép lányt, aki évekig keresgélt, míg végre megtalálta. Vagyis inkább csak azt hitte...
jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%
Kezet foghatunk Kérdező! Én is nő vagyok és hasonló cipőben járok jó ideje. Arra jöttem rá, hogy akiknek én kellek, azok szinte tálcán kínálják fel magukat, a szerelmüket és ettől valahogy lelohad bennem minden és nem találom vonzónak, nincs benne kihívás, szikralobbanás, agyalás, izgalom. Akik hasonló kaliberűek de más után futnak, azok közül mindig találok olyat, aki nagyon vonz, és szerintem ez csupán az elérhetetlenség érzése miatt van. Valahol mi nők is meg akarunk küzdeni a társunkkért.
jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az az önfejlesztés? Ha ezer kérdésnél nem olvastam ezt a kifejezést akkor egynél sem. Ezt eszik vagy isszák?
jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!