Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek én kellek, az nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek én kellek, az nekem nem, aki nekem kell, annak én nem – megoldás?

Figyelt kérdés

A "lejjebb" adás az egyetlen járható út, ha nem akar egyedül maradni az ember? Pontosabban hogy erőltesse magára azt, akinek ő kell, de neki nem?

Felvethetjük az önfejlesztést, de nem minden esetben "szintkülönbségről" van szó.


jan. 1. 12:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
59%

fiatal lehetsz...


ahogy mások is írták...


Két lehetőséged van:

1. feladod és maradsz egyedül életed végéig

2. keresel tovább és ismerkedsz ahogy minden más normális ember

jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
43%
Dagadt csóró pasikent felejtsd el a csinos nőket.
jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

Semmi értelme az igényeidet a magad szintje alá adni. Én sportos vékony szép nőként jöttem már össze átlagosabb külsejű és még csak nem is tehetős pasival, mert jól éreztem magam vele, aztán még ő csalt meg xD Mikor örülhetett volna, hogy kapott esélyt. Semmi értelme leadni, ha egyszer azok sem tudnak megbecsülni.


Ha viszont arról van szó, hogy dagadt vagy, igénytelen, nincs pénzed stb, de neked csak a fullos igényes nők kellenének, akkor igenis le kéne adnod az igényekből és egy hozzád hasonlóra fanyalodni.

jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Sosem volt még kölcsönös. Ha tinikortól nézzük, amikortól ez aktuálissá válik az ember életében, rengeteg évről van szó, csaknem két évtizedről.

Hogy nem feltétlenül szintkülönbségről van szó, azt az is jelzi, ha a kiszemeltem választottja hasonló hozzám, már amikor van neki. Ettől még nem elvetendő a fejlődés, csak arra szeretnék rámutatni, hogy a kölcsönösség hiánya nem kizárólag abból fakadhat, hogy más ligában játszunk.

jan. 1. 13:13
 15/37 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, vagy nő?
jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, de szerintem ez ugyanúgy előfordul férfiakkal is, nem egy tipikusan nőket érintő probléma.
jan. 1. 13:29
 17/37 anonim ***** válasza:
#14 simán lehet, hogy az gondolod magadról, hogy az ő ligájában vagy, mikor nem. Nagyon sok ember nem jól pozícionálja be magát. Van, aki a rosszabbnak gondolja magát, mint amilyen, más meg sokkal jobbnak. Lehet veled is ez a helyzet. Azért ha két évtized alatt egyetlen egy viszonzott vonzalom sem volt az erősen erre utal.
jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Annak is lehet oka, ha valakinek mindig plátói szerelmei vannak. Ott valójában egy félelem van a valódi intimitastol.ha már 20 éve ez a gond, akkor nem vagy olyan fiatal. Én a helyedben pszichologussal beszélnem át ezt a helyzetet,mert itt szerintem több is van a háttérben, mint hogy egyszerűen nincs szerencséd.
jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Ha rosszul pozícionálom magam, nem is az a liga vagyok stb., és azok valók hozzám, akiknek én kellek, de ők nekem nem, akkor viszont hogyan tudnék "állítani" magamon, hogy mégis kelljenek ők is nekem? Képes erre valahogyan trenírozni magát az ember?
jan. 1. 13:39
 20/37 anonim ***** válasza:
Pszichológia. Amég az emberben vannak blokkok, félelmek, addig olyanokat választ akikkel nem jön össze a kapcsolat.
jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!