Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Asszonyfenntartási kalkulátoro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyfenntartási kalkulátorokkal más is jutott arra a következtetése, hogy nem kell neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Magyarországon még nem terjedtek el túlzottan, de vannak ilyenek a neten, be lehet írni, hogy összesen a megismerkedésetektől mennyi összeget költöttél az asszonyra és mennyi volt az, amit azért költöttél el, hogy imponálj az asszonynak.


Ez utóbbi a durva, mikor kijön, hogy hány tízmillió ment el csak azért, hogy ne legyél mamahoteles, meg legyen kocsid meg el tudd őt vinni ide-oda, vacsizni meg színházba és mikor ezt évek alatt összeadja a táblázat és kiszámolja, hogy különböző ETF-ekbe fektetve mennyivel lenne most több pénzed, ha mindezt nem teszed meg.


Van valaki még hasonló cipőben, aki döntött úgy, hogy nem erőlteti ezt a témát, mert az élet minden területénél költségesebb?



jan. 8. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

S olyan kalkulátort is láttál már amiben bemutatják, hogy az ETF-eken hogy bukták el egyesek az összes befektetett pénzüket? 😂

Viszont tudod mit haver, fektess be, kívánom hogy legyen szerencséd, utána majd számolgathatod egyedül otthon a pénzed és verheted magadnak a brokit. Csuda boldog élet lenne nem? 😂

jan. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

New year, new me...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

...ntal issues

jan. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Az ugye megvan, hogy autót nem emiatt szoktak venni, hanem praktikus (vagy csak szeret valaki vezetni) 😅. Pláne ha nem nagyvárosban lakik valaki, vidéken elég gyakori, hogy sűrű buszjáratnak számít, ha óránként megy egy. Ahogy elköltözni sem azért akarnak, hanem az emberek nagyrészében huszonévesen megérik a gondolat, hogy szeretne önálló lenni, önállóan élni. (Persze az anyagiak sokszor közbeszólnak).

Amúgy senki sem tart fegyvert a másik fejéhez, hogy márpedig keressen kapcsolatot 🤷🏼‍♀️. Ha te így döntesz a te dolgod.

jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Olyan kalkulátor nincs, mennyibe kerül egy nőnek jól kinéznie, hogy tetszen? Elárulom, a csinos ruha, szép fehérnemű, kozmetikus, fodrász, bőr, hajápolási termékek stb sincsenek ingyen és ezek fix havi költségek, nem egyszer kell kifizetni.
jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Tehát az a csajozási költség, hogy MAGADNAK veszel egy lakást, MAGADNAK veszel kocsit, és ezeket te használod.

Hozzá adod azt is, hogy minden nap zuhanyzol, fogat mosol, ruhát veszel, borotválkozás, fodrász, dezodor? Tehát ezekre NEKED egyáltalán nincs igényed, csupán fenntartod a látszatot, amíg a lyukig elérsz?

Hát ez szánalmas...

jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%
Nők viszik csak a pénzt. Nem ér annyit egy büdös luk.
jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Igazából teljesen egyetértek azzal, hogy neked (meg a hasonlóknak) egyáltalán nem kell csajoznia. Mindenki sokkal jobban jár. Főleg mi, nők!
jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
17-es gondolom a legtöbb csaj visszautasította őt, mikor látták, hogy nem lehet lehúzkodni. Tényleg egyedül fog maradni, bár lyukat bármikor kaphat, ha jól néz ki.
jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21%

Kalkulàtorom nincs, de erre kalkulàtor nèlkül is ràjöttem.


A legidegesìtőbb, hogy a mai magyar nők egyre aggresszìvabben adnak hangot annak, hogy nekik mennyi minden jàr.


Màr csak pènzèrt szeretnek.

A szeretet is az anyagiakhoz van kötve.


Èn ezt felmèrtem 10 èvvel ezelőtt. Tudtam, hogy emiatt a büdös èletbe nem lesz normàlis kapcsolatom ès azt is tudtam, hogy nem akarok olyan kapcsolatban èlni ahol a pènzemtől függ, hogy szeret a baràtnőm vagy nem.


Ezèrt kèt èvig gyűjtöttem majd külföldre költöztem.

Itt ugyan azt tapasztaltam a magyar nőkkel mint otthon. Ìgy egy màsik nemzetisègű euròpai lànyt vàlasztottam aki màr a menyasszonyom.


Ő az első nő az èletemben akit nem èrdekelt, hogy mennyi pènzem van ès ő az első aki ha szerdàn megìgèr valamit akkor azt vasàrnap is tartani fogja.


Elèg nagy szègyen ez a magyar nőkre nèzve, de ők ezt nem veszik fel mert belső önkritika nem lètezik nàluk.


Szòval van mèg remèny kèrdező, de ahhoz külföldre kell költöznöd ès màs nemzetisègű lànyt kell keresned.


Ezèrt sok àldozatot kell hozni, de jobb mint otthon vàrni a csodàra.

jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Èdesapámnak is volt számtalan kapcsolata ahol tönkre ment benne anyagilag, mondjuk az az ő hibája is
jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!