Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles férfiak miért háborodnak fel az igényeinken?

Figyelt kérdés
De komolyan, milyen 30 éves pasi az, akinek annyi igénye nincs, hogy ne otthon lakjon?
jan. 9. 08:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mert ha a nő is mamaotthonba lakik akkor az ne várjon már el semmit szerintem csak olyat amit ő már tudott teljesíteni. A másik meg az hogy mivan ha azért lakik az anyjánál mert ő vigyáz rá meg ilyenek? Ha meg egészséges az anyja akkor is ha nincs senkije minek menjen külön igy többet tud félre tenni pénzt stb
jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
1-azert menjen külön, mert erről szól a felnőtt let, hogy levalunk a szuleinkrol.
jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Egy nőnek nem dolga megteremteni a lakást és hasonló dolgokat, az a férfi dolga. A szülés és család gondozás a nők dolga, de mindegy.
jan. 9. 08:18
 4/39 anonim ***** válasza:
37%
1 nektek teljesen igazat adok!!!!
jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem a mamahoteles ferfiak vannak felháborodva! Hanem az önállóan albérletben élők! Mert hogy az sem elég a legtöbb nőnek! Csak a saját kégli mint beugró.
jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt jelenti a mamahotel, hogy otthon lakik valaki vagy sem, hanem azt, hogy eltartják.. és kiszolgálják..



Én egyébként otthon lakom édesanyámmal, párkapcsolatom most nincsen, sokszor élek hónapokig egyedül, de valahogy nem érzem szükségét, hogy a 10 km-re lévő munkahelyemhez közelebb költözzek és csak 2 km-re legyek, de fizessek 70-110 ezer forintot albérletre, mivel én sajnos csoró vagyok. Nem tudok 20 milliót kifizetni egy panel lakásra. Itt kb annyiba megy. Nyilván ha lenne komoly kapcsolatom szívesen költöznék össze a másikkal.


30F

jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
5 - Hol nem elég? Budapesten elég necces lakást venni bárkinek aki az átlag magyar fogalmához tartozik.
jan. 9. 08:20
 8/39 A kérdező kommentje:
6 - Jó ideig nem is lesz nőd, akik ennyi idős csávótól azt hallják, hogy az anyjával lakik az automatikusan kuka, semelyik szűrőn nem megy át.
jan. 9. 08:21
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként nem háborodom fel semmin, és nem is tart el senki. De nyilván kinek mi... ha valaki ezért nem ismerkedik velem én elfogadom.
jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
5-ez azért nagyon nem általános, hogy egy nő azért nem áll szóba egy férfivel, mert nem saját, hanem bérelt lakásban lakik. Biztos elofordul, de szerintem sz átlag ismeri a viszonyokat és az egyetlen, amit e téren elvar, az az önálló, független életveszélyes.
jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!