Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles férfiak miért háborodnak fel az igényeinken?

Figyelt kérdés
De komolyan, milyen 30 éves pasi az, akinek annyi igénye nincs, hogy ne otthon lakjon?
jan. 9. 08:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
17%
Engem 4 nő offolt miután megtudta önkormányzati lakást bérlek. Ami amúgy 3 szoba és 80 nm. És csak 70 ezret fizetek lakbért. Akkor se voltam jó. Hiszen akinek nincs lakása az csöves .
jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%

"Egy nőnek nem dolga megteremteni a lakást és hasonló dolgokat, az a férfi dolga. A szülés és család gondozás a nők dolga, de mindegy."


Mennyire egyetértek, pedig más kérdéseknél az ehhez hasonló kijelentéseimért hányszor lehurrogtak már az új generációs, férfit játszani akaró modernista csajok!


F

jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
61%
11-akkor rosszul választasz.
jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%

Az igényeken azért szoktak kiakadni, mert többnyire teljesen mást akar a két nem.

A pasik hisztiznek, hogy egy öt perces dugáshoz miért kell ennyi mindent felmutatni. Nekik bőven elég lenne egy pár perces beszélgetés meg valahol egy gyors menet és mindenki megy a maga útjára. A kapcsolat az, mikor ezt többször ugyanazzal.

A nők meg olyat keresnek, akivel lehet közös jövőt tervezni, nem éheznek, amíg a kisbaba mellett nem tud dolgozni, meg kézben tudja tartani a család életét, és biztonságos életkörülményeket tud biztosítani a családnak. Ezért nem is értik, hogy miért nincs igénye annál többre, hogy hajnali kettőig online játszik meg fórumozik a gyerekszobában, miközben anyuci süti a rántott húst.

jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

#12


Mert nincs ilyen egy normális kapcsolatban, hogy mi kinek a dolga. A gyerek nevelés és a hazi munka pont ugyan annyira a férfi dolga is. Ilyet csak a hímsoviniszta gyökerek gondolnak kb... már bocs a kifejezésért.

jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
80%

Màr nem 1950-ben vagyunk kérdező. Ha dolgozol, te is nyugodtan rakhatsz a segged alá saját otthont.Ha nincsen munkád, akkor ideje felemelni a valagadat a fotelból.

49/N

jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Lehet offolni a nőket is simán emiatt. Én is offoltam egy csajt, akinek nincs jogsija meg normális fizetése. Mit kezdjek vele? Semmit. :D


Én elértem egy elég magas szintet és 30 se vagyok. Olyan nővel nem állok le, aki tengődik sz*r bérért és mindent tőlem vár el.

jan. 9. 08:41
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

#17

Előbb döntsd el, hogy fiú vagy vagy lány. Aztán írj ki troll kérdést!

jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, csak a sztereotípiákat, amiket a nők írnak minden más kérdés alatt, nevesítettem meg egy két kommentben.
jan. 9. 08:46
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Trollkodik a jenőke!

De elég rosszul mert férfi hol nőnek adja ki magát a válaszokban.

jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!