Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles férfiak miért háborodnak fel az igényeinken?

Figyelt kérdés
De komolyan, milyen 30 éves pasi az, akinek annyi igénye nincs, hogy ne otthon lakjon?
jan. 9. 08:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
42%

#15: "Mert nincs ilyen egy normális kapcsolatban, hogy mi kinek a dolga."


Hát, nem tudom, én azért nem várnám el a feleségemtől, hogy rakja fel a téli gumit, tolja el hátra a kukoricát, hozza fel a pincéből a hordót, vágjon fát, fúrja fel a polcot, stb.

Teljesen rendben van, hogy a férfi segít a házimunkában (én is azt teszem), vagy részt vesz a nevelésben, de akkor is megvannak a hangsúlyeltolódások a nemi szerepekben, amit nem érdemes tagadni. Nincs teljes elkülönülés, de igenis vannak olyan feladatok, ami inkább az egyik dolga, meg inkább a másiké. A feleségem ne emelgesse a heverőt, én meg elég hülyén néznék ki, ahogy a függönyszegélyt varrom.

Akik ezt tagadják, azoknak a doktrinája jellemzően addig tart, amíg nem kell bevinni az új fagyasztóládát a kamrába.

Nem kell ám átvenni a habzó szájú feminizmus mindenre kiterjedő baromságait.

F

jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

#21

Erre szoktam azt írni, hogy ha a nő 180 cm és 80 kg, meg akkora a karja, mint a tiéd, akkor be tudja vinni a hűtőt. Csak nem tekint rá nőként senki. Egy 160 centis 50 kg-os nő mert nem azért nem viszi be, mert félti a körmét.

Ezt leszámítva egyetértek azzal, amit írtál. Normális esetben van munkamegosztás, és mindenki azt csinálja, amiben jobb, meg ami az idejébe belefér.

jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
86%

#21


Ez hülye példa.. nyilván egy kapcsolatban azaz opcionális, ha megosztják a munkát a felek és mivel egy nő testileg általában gyengébb ezért nem ő fogja a nehezebb fizikai munkát végezni..


De ettől ez még nem azt jelenti hogy a férfi dolga lenne az anyagi a nőé pedig a nevelés meg a kiszolgálás..

jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Hans Pötterman ***** válasza:
Nem tudom, én sosem tudtam ebben általánosságot levonni. Mindenféle verzió van. Azért nagyon sok múlik azon is milyen ember vagy, van e dumád,van e szikra. Tanyán nőttem fel, 26 éves koromig ott is éltem anyámékkal, gyűjtögettem,építettem,fejlesztettem magam mondhatni az erdőben. 20 éves koromtól volt szinte folyamatosan kapcsolatom, menyasszonyom pesti lányként költözött ide hozzánk, és innen vettünk végül közösen házat a városban.(nem Pesten)
jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
A kérdés remek példája annak, amikor unatkozó pasik hergelik az inceleket kamu kérdésekkel, magukat pénzéhes nőnek kiadva.
jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

21

És ezeket a munkákat mégis milyen gyakoriággal kell elvégezni, hm? Városban élve nekem aztán senki ne jöjjön azzal, hogy "férfimunka", mert kb évente egy-két olyan feladat merül fel a ház körül, amit a fizikumomból adódóan nem tudok elvégezni. De ami azt illeti, 14 évesen összeraktam az ikeás polcrendszert, amit vettünk, úgyhogy köszi, amiatt nem fogok minden nap gályázni, hogy a pasim kétévente meghúzzon három csavart. Ja, és a polcrendszer 9 éve áll. :D


Szóval hacsak nem falun egy nagygazdaságban éltek, bizony fogja meg a partvist az úriember.

jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
30%

#23:


"Ez hülye példa"

"mivel egy nő testileg általában gyengébb ezért nem ő fogja a nehezebb fizikai munkát végezni"


Hát, már vannak nők, akik ezt is kikérik maguknak. Én saját szememmel olvastam, amikor LinkedIn-en egy nő kirekesztőnek érezte, amikor egy trágyahordó álláshirdetésre férfit kerestek. Miért ne tudná ő is megcsinálni? - kérdezte felháborodottan. Ha már dobott volna életében egy villa trágyát, vagy egy lapát sódert a betonkeverőbe, tudná. De nem tudja, de azért okoskodik.


"De ettől ez még nem azt jelenti hogy a férfi dolga lenne az anyagi"


Azért meglepően sok nő fanyalog, amikor a férfi "nem keres jól", vagy éppen - ha már témánál vagyunk -: "nincs háza"... Elég itt a gyiken is körbenézni.


Nem részletezem tovább, mert nincs rá időm, de lényeg, hogy a túltolt feminizmus mára odáig jutott, hogy egyesek már azt se tudják eldönteni, férfiak-e vagy nők. Mondom még egyszer: mindenféle feminista doktrína addig tart, amíg kényelmes. Utána egyből van különbség férfi és nő között. Szerintem ez az esztelen összemosása a két nemnek egy óriási szellemi káoszt hoz a világba, és a párkapcsolatokat is sokszor tönkre teszi. Aki érti, érti, aki nem, nem.

jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
44%
A mamahoteles férfi otthon gyűjt arra, hogy utazgassatok panziózgassatok randikon, és szeretné megtudni milyen lakást szeretnél majd, milyen az ízlésed, hol szeretnél lakni, ezt a panziókban megbeszélitek, mi tetszik mi nem, utána a gyűjtött pénzen vesztek egy álomotthont.
jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és ha a nő teljes mértékben meddő? Akkor mi a dolga?
jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
28- igen, nagyon valószínűleg ezért van mamahotelben a pasi, hogy maradjon pénze panziózgatásra meg a nő álmai otthonára :D Hát nem, sajnos nagyon nem ez a helyzet.
jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!