Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi van akkor ha rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi van akkor ha rátok ír társkeresőn a kigyúrt vállalkozó fekete luxuskocsival vagyok társadalom egy mintapéldánya?

Figyelt kérdés
A többi átlagos melós pasihoz képest ilyenkor gyorsan visszaírtok neki?
jan. 10. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát mit cisnálnék?

Átnézem az adatlapját. Ha találok benne kivetnivalót, akkor offolom, ha nem, akkor beszélgetésbe elegyedem vele és az alapján eldöntöm, hogy megér-e egy találkozót vagy sem.


Aki a vagyonával villog az mondjuk általában kuka.

A beszélgetés előtti szűrőimet itt olvashatod a 4. válaszban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha emberünkről az az első benoymásom amit írtál, akkor ő valószínűleg "üzen" a képeivel, ami semmi jót nem ígér.

jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan úgy ha van időm írok...ha nincs nem írok.

A fekete kocsik nem tetszenek.

jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy 11-es írta, ha a vagyonával kérkedik, egyböl kuka. Nálam ez inkább hátrány, mint elöny. Lehet kirakni olyan fotót is, amiböl nem derül ki, hogy mennyi pénzem van, söt az se, hogy van egyáltalán. Utána meg sírnak, hogy a nök csak arra mennek. Amelyik rád ír akkor is, ha csak a fejed látszik, nála több az esély arra is, hogy normális kapcsolatot akar.
jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy beszélgetést megér. Ha nincs minimum a szintemen, akkor nem egy körökben mozgunk úgyhogy leépítem.
jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Mit ír? :D
jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Azonnali tiltógomb mindenkire aki a pénzével "virít" - menjen akkor s keressen olyat akit ez lenyűgözi (had ne írjam le hova dugja a pénzét fel).
jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
Sok nő írta hogy letiltaná a pasast meg olyat is láttam hogy a fekete kocsi nem tetszik. Nem is színre kelljen hogy tetszen a kocsi hanem hogy A-ból B-be eltudjon vele vinni az egzisztenciával rendelkező pasas és nem kell tömegközlekedned. Amúgy meg itt azt írják a nők elméletben hogy letiltanák a pasast, de ha a gyakorlatra kerülne a sor és ilyen tényleg rájuk írna akkor azért megnézném a reakciót! ;)Nőknek az egzisztenciával rendelkező pasas kell (saját ház, autó és jól jövedelmező munkahely) és nem a mamahoteles szüleivel élő, tömegközlekedéssel munkába járó, gyári minimálbérért dolgozó pasas. Hölgyeim ne legyetek képmutatóak légyszíves!
jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es, tapasztalatból írtam, amit írtam, mert volt már ilyen sportkocsi elött pózoló valaki, aki rámírt. Ignoráltam.

Amúgy semmi szükségem olyan pasasra, akiröl írsz, mert saját házam is van meg saját autóm is, söt még jól is keresek. Úgyhogy az én fenekemet nem kell sehova vinni, megoldom magamnak. Egyébként meg tömegközlekedek, mert hamarabb beérek a munkahelyemre így, mint kocsival a város egyik végéböl a másikba a reggeli csúcsforgalomban.

Söt, mondok még jobbat: a párom nálam lakik és még jogosítványa sincs. Ennyit a képmutatásról. Nézz körül és észre fogod venni, hogy nem minden nö agyhalott, akiknek férfiakra kell támaszkodni, hogy életben maradhassanak.

jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as! Akkor te a 10% normális nő kategóriába tartozol, akikről én írtam az a maradék 90% sajnos! Jó látni hogy vannak olyan nők is mint te kedves 18-as!
jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!