Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az embereknek nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Az embereknek nem lehetnek elvárásai?

Figyelt kérdés
Milyen esetben nem lehet valakinek (normális) elvárása, ha egyenlőek a felek?
jan. 11. 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kérdésnek nincs értelme, mert a jogos, normális elvárásokkal egyáltalán nincs probléma és nem lehetnek irreálisak ha egyenlő a két fél.
jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Akinek nincsenek elvárásai az nemes egyszerűséggel igénytelen vagy csak szimplán már annyira lent van, hogy mindegy neki elven, csak legyen valaki.


Aki pedig sérelmezi, hogy kiesik a kosárból, mert nem felel meg valaminek amit a másik fél elvárna az szimplán frusztráció. Manapság nagy divat lett az ilyen dolgokért sértegetni vagy épp felkapni a vizet.


F

jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

De lehetnek. Amíg ésszerű.


Egy egyszerű melós dagadt férfinak nincs esélye jobb fajta szép vékony nőre. Ezt el kell fogadni

jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy olyan elvárásokat támasszon amilyeket csak akar. Viszont ha emiatt egyedül marad, akkor kizárólag saját magát hibáztassa.
jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De senki nem kötelezhető arra, hogy teljesítse.
jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
5-ös! Telitalálat amit írtál!
jan. 11. 12:41
 7/39 anonim ***** válasza:
15%
Nézőpont kérdése, egyenlő esetben ez a kérdés felesleges, mivel egyenlő esélyekkel és „akár” elvárásai lehetnének, feltételes módban, és most jön az érdekes rész, abban az esetben ha vannak elvárásaid lehet, jó nagyot koppani, mert mivel elvársz valamit, lehet, hogy azt gondolod róla, hogy az neked jó lesz, vagyis az ego-d azt sugalja neked, sőt továbbmegyek csak az EGO-nak vannak elvárásai, és ha eszerint VÁRSZ el dolgokat, mert úgy gondolod, hogy megérdemled akkor azt is kapod, de honnét tudod, hogy az neked jó lesz, mert az egod meghatározta, hogy neked az jó lesz, és mi van a szivből jövő kéréseknek, amelyek nem elvárások, hanem úgy hivják, hogy LEHETŐSÉGEK? Ha Morpheus azt mondantá, hogy válassz, ELVÁRSZ /azt lesz amit az egód AKAR/ vagy belépsz a LEHETŐSÉGEK birodalmába ami hihetetlen lehetőségekkel teli útra visz, melyiket választanád?
jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

3

Szerintem észszerűtlen elvárásai is lehetnek...


Ahogy pl elvárhatom, hogy havi 120 ezerért béreljek egy pöccre felújított, tágas, új építésű, 4 szobás belvárosi ingatlant. Nyugodtan elvárhatom, ha ennyire hülye vagyok, de nem mehetek és vehetem el valaki más lakását, nem követelőzhetek és nem erőszakoskodhatok a bérbeadókkal.


Na ugyanez, ugyanígy igaz a párkapcsolatokra.

jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Jóban vagyunk egy kolléganővel. Együtt szoktunk kimenni ebédelni is. Az ő asztala közelebb van az ebédlőhöz mint az enyém. Mindig én mentem oda hozzá, de szóvá tettem, hogy jó lenne, ha ő is odajönne hozzám és úgy mennék ki együtt. Azzal jött, hogy az én asztalom ellenkező irányban van...


Később arra kértem, legalább várjon meg az asztalánál a szünet kezdetekor. (ha már nem jön az én asztalom felé) Kb 30 méterre vagyok tőle, amit 1 perc alatt meg lehet tenni.


Többször előfordult, hogy nem a szünet kezdetén, hanem 1 perccel később (!!!!) értem oda, és ő már a folyosón sétált. Azzal a dumával jött, hogy nem értem oda időben, meg hogy azt hitte nem is megyek meg ilyenek.



OLYAN K. NAGY KÉRÉS, HOGY LEGALÁBB VÁRJON MEG? (és nem 10 percet, max 1 percet)


Erről van szó....

jan. 11. 13:26
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
1 kérdés: miért zavar téged, hogy te mész mindig milyen érzést vált ki belőled, ez az egész problémád alapja, ha ezt megoldod akkor boldog leszel addig, csak elvársz és duzzogsz, elvársz és duzzogsz
jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!