Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az embereknek nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Az embereknek nem lehetnek elvárásai?

Figyelt kérdés
Milyen esetben nem lehet valakinek (normális) elvárása, ha egyenlőek a felek?
jan. 11. 12:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 és 26 vagyok, egyébként szintén nő. Vannak a munkában jó barátaim, szoktunk is együtt enni, de olyan is van, hogy külön, vagy másokkal. Ilyen szabály nincs, hogy ki megy kinek az asztalához, mert az óvodát már kijártuk szerencsére. Eszembe se jutott, hogy ilyesmi egyáltalán felmerül. A munkában segítés és hogy a szünetben ki mit csinál az két külön dolog. De ha valaki arra blazírozna, hogy én mindig, ha megkér, segítek az Ő munkájában, akkor nagyon el van tévedve. Nem vagyok fizikai munkás, de ha olyanra bíznának egy emelgetős feladatot, aki fizikailag erre alkalmatlan, akkor nem a barátok dolga, hogy megoldják, hanem a munka megszervezőjének kell úgy elosztani a feladatokat, hogy arra alkalmas emberek csinálják.

A kérdésed kollégákról szól. Miért mosod ide a párkapcsolatokat? De amúgy ilyenfajta kontroll, hogy ki kihez megy, ki hív kit, dnbek szamon tartása csak a mérgező kapcsolatokban fontos. Az egészséges párkapcsolatokban ezek a dolgok természetesen kerülnek a helyükre.

febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek, de a masiknak nem kötelező kielégíteni őket semmilyen formában.
febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Az eleve kiderul 2-3 honap utan hogy mennyire egyenloek a felek.. az egyenloseg az azt jelenti hogy amit en megtehetek azt a masik is amit en nem azt a masik sem es ebben egyet ertenek.. az egyenlo kapcsolatokban nem veszekedesek vannak ha nem vitak amit normalis hangnemben normalis szavakkal tudnak megoldani.
febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
33-as: totálisan egyetértek!
febr. 14. 20:34
 35/41 NTBS ***** válasza:
De lehetnek, csak sokszor félreértéseket okoz!
febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
28%

Ő is megy feléd, az ebédlőbe. Mert az a megbeszélt közös célotok.

Eddig arról még nem beszéltél, hogy te esetleg többet szeretnél, nem csak közös ebédelést.

febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez azért van a párkapcsolatok szekcióban, mert hajtasz rá.

A megfejtés ebben az esetben valószínűleg az, hogy őt nem érdekled, és valójában nem akar veled enni, ezért nem megy oda hozzád. Csak nem tudja, hogy közölje ezt úgy, hogy ne legyen bunkó, de ha lehet, azért próbál elslisszolni előled.

Én egy évig ebédeltem egy férfi kollégámmal hasonló felállásban.

ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves előző.
ápr. 2. 12:21
 39/41 anonim ***** válasza:
60%
Elvárás? Egy együtt ebédelésnél? Tessék?
ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de nem biztos, hogy a másik egyetért velük.
máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!