Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az embereknek nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Az embereknek nem lehetnek elvárásai?

Figyelt kérdés
Milyen esetben nem lehet valakinek (normális) elvárása, ha egyenlőek a felek?
jan. 11. 12:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%

egyrészt kontrolban tartasz valakit aki utálja ha megmondják neki mit csináljon, pontosan azokat a gombjait nyomogatod ami belőle ezeket a reakciókat váltja ki amit utálsz,

mi lenne, ha itt valaki kompromisszumra képes lenne, ha abból a szemszögből nézed, hogy neki az a nézőpontja, hogy nem megy ellentétes irányba, ami logikus, de te elvárod, hogy azt tegye amit te óhajtasz, második, hagyni kellene az ilyen embert akinek csak nyüg a másik emberre várni, nem látszik boldognak az ilyen szabályozásoktól, vagy tőled, ezen elgondolkodnék, mennyire szimpi neki ez a helyzet, vagy te, vagy a kontrolod..

jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%
Szexuális elvárásod nem lehet, hogyha férfi vagy. A nőhöz kell igazodni bármi van. Ez még nem is lenne baj, a nőknek nehezebb az őröm a szexben, csak nem kell kiakadni ha 10-15 év után derül ki hogy vannak fétisei a férfinak.
jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
9, szerintem ő nincs olyan jóban veled, mint te vele.
jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem hogy mer ilyen nyugodt szívvel és ennyire tiszteletlenül és flegmán sétálni a folyosón ez a nő. Hát mit képzelnek az ilyenek? Még elsétál a folyosón, az eszem megáll!
jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy hogy hasznosat is mondjak, szerintem az egész félreértésed és a frusztráció is abból a tévhitedből adódik, hogy itt egyenlőek a felek. Mert a jelek szerint abszolút nem erről van szó, sőt tippre ez csak a jéghegy csúcsa lehet amin most kiakadtál. Szóval érdemes lenne újragondolnod ezt az úgynevezett egyenlőséget, mert én úgy látom nagyon nincs így. Lehet hogy téged átvertek ezzel, vagy csak te hitted ezt saját kútfőből én ezt nem tudom, de feltétlen gondold újra! És onnét tégy a saját belátásod szerint, hogy megéri-e neked ez az egész.
jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es: "miért zavar téged, hogy te mész mindig"


Nem nyilvánvaló a kölcsönösség hiánya? Pláne azután, hogy erről említést tettem neki, és annak ellenére nem változtatott ezen. (igaz nem kötelező)

jan. 12. 09:30
 17/39 A kérdező kommentje:

13, és 15: ezeken már én is elgondolkodtam, reális amit írtatok.


11-es, amit írsz, kissé messzire vezet, bár elgondolkodtató.

jan. 12. 09:35
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

10 és 11 ir kérdezőnek

Nem nyilvánvaló neki a kölcsönösség, de érződik a reakcióiból, hogy számára nem vagy annyira szimpatikus, mint esetleg mutatja neked, és sajnos az emberek nem érzékelik a másikat annyira, hogy ezt észrevegyék.

a kölcsönösség ha neki is annyira fontos lennél, akkor szivesen menne a másik irányba is, akár előbb is menne, akár megtudna várni, mert érdekled, fontos vagy neki stb..

gondolkodj el magadon, és önfejleszd magad, érdemes

Amiért valaki változtat a másik kedvéért, azt azért teszi, hogy megfeleljen neki, de ekkor már nem önmaga, neki kényszer a másik ember elvárásainak megfelelni, főleg, ha fölényesen kéri tőle, és elvárásból, számonkérésből, de nem szivből..

jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
18: Van igazság abban amit írsz.
jan. 12. 11:24
 20/39 A kérdező kommentje:

18-as: "Amiért valaki változtat a másik kedvéért, azt azért teszi, hogy megfeleljen neki, de ekkor már nem önmaga, neki kényszer a másik ember elvárásainak megfelelni, főleg, ha fölényesen kéri tőle, és elvárásból, számonkérésből, de nem szivből.."



A mondat első fele igaz, de hogy ne lenne önmaga, az nem igaz, mert szívből változtat, ha a másik (és igényei) fontosak a számára, így az sem igaz, hogy ez kényszer lenne számára, valamint a "fölényesen" kérés sem igaz, ha a másik pusztán említést tesz (azt is normálisan, nem pikírten) , nem pedig követel.


Ami a számonkérést illeti, az a megfogalmazás módjától is függ. Van különbség e kettő között:


1 - miért nem jössz soha felém?

2 - tök jó lenne, ha jönnél te is.


Én az utóbbi módot használtam, de ettől függetlenül igaz amit írsz, ha nem akar, nem fog ezután sem jönni.


Amúgy tegnap már megvárt. :)


Ettől függetlenül ő is tesz bele a dologba, de ha nem arra nézel amit ad, hanem amit szeretnél megkapni, elsiklasz a fölött, hogy ő is ad bele.

jan. 12. 11:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!