Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a férfiak 20%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak 20% birtokja a nők 80%-át?

Figyelt kérdés
Blackpill legsúlyosabb érve a fent említett kutatás amit az Okcupid dating-app készített. Miért mondják a bluepilled normik hogy a kutatás nem igaz pedig egy éppkézláb érvet sem tudnak felhozni ellene?

febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
77%
#20 nekem is hideg futkos a hátamon tőle. És Messi üres tekintetétől is. Tudom, egyikük se tehet róla hogy betegek, de akkor is, halál creepyk, nem kellenének a világ összes pénzével sem...
febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
16 Ez kiszivárgott nem szerette volna a cég publikálni . De Ha rákeresel hogy Okcupid 80/20 studie kiköpi a Google. A kutatás 100% megtörtént ilyen eredményekkel. 19F/Incel
febr. 13. 21:53
 23/44 anonim ***** válasza:
23%

szerintem nem


az igaz hogy a nők nagyon fel tették a lécet és kb csak a férfiak 10% elég jó nekik, de sok nő csak álmodni tud a 180+ 20cm+ és diplomás önálló macsóról mert azok a pasik már rég el keltek idéző jelben a maradék meg nem elég jó.

febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem az interneten élnéd az életed, akkor látnád, hogy nem igaz. Csak ugye ahhoz nem bent kéne rohadni meg verni a faszod egész nap
febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
91%

Mucuka, ez az iromány teljesen másról 🤣😂🤣🤣

Itt csak arról van szó, hogy az adott társkeresőn a nők 80% a férfiak felső 20%-at találják attraktívnak.

Hogyan sikerült ebből összehozni a kerdes beli állításod??

febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, inkább nem mondanék véleményt Rólad.

A saját érdekedben szokj le az incelkedésről. Elcseszed vele az életedet, vagy legalábbis a fiatalságodat, amit később nagyon fogsz bánni.

febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
13%

Persze, nem veletlen van ketszer annyi noi felmenoje minden embernek, mint ferfi.



[link]



Az egyhaz visszaszorulasaval ide megyunk vissza.



39F incel

febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
17%
Nem, a Tinder világában inkább a férfiak felső 5% -áról beszélünk.
febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
15%

Inkább úgy fogalmaznék hogy az a 20% birtokolja egy bizonyos réteg 80%-át.


A legtöbb ember viszont magányos, egyedülálló. Férfiként is nőként is, esélye sincs. Előbbiek nem kapnak esélyt a szintjükön lévő nőktől, utóbbiaknak pedig semmi sem elég és soha senki sem elég jó.


37F incel

febr. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
20%

#20


Elon Musk-nak van egy normális megjelenése, komoly üzletember, emellett van humora is. Sőt, amit a Twitterrel (ami ma már X néven fut) művel/művelt, az alapján kissé gyerekes is. És pont ezt teszi őt igazán emberivé, hiszen a világ leggzazdagabb embereként amolyan félistenként is lehetne rá tekinteni, de többször megmutatja, hogy ő is csak egy ember.

Nekem úgy tűnik, hogy sokszor azon töri a fejét, hogyan lehetne valami új dolgot kitalálni, emellett pedig munkamániás, és így hatással van a világra.

Az viszont igaz, hogy van egy sötét oldala is. Pl. Gondolkosás nélkül kirúgta a Twitter dolgozók felé, aki maradt, azokat meg túlhajtotta a munkában.

Caakhogy, ha egy Victoria's secret modell igent mond a meghívására, ő nem hinném, hogy azon gondolkodik, hogy milyen rossz lehetett a szegény Twitter dolgozóknak.

Tehát én összességében én őt azon kevés pasikhoz sorolom, akik korlátlanul válogathatnak a nők között. Ezzel nem azt mondom, hogy minden nőnek bejön, de azt igen, hogy bármilyen típusú nőt megkaphat.


De ettől még az incel téveszmé a 80/20 szabályról csak téveszme marad.

Mindig is lehettek lúzer pasik, akiknek egyáltalán ment a csajozás, ettől függetlenül a pasik többsége azért össze tud magának hozni egy párkapcsolatot.

febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!