Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a férfiak 20%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak 20% birtokja a nők 80%-át?

Figyelt kérdés
Blackpill legsúlyosabb érve a fent említett kutatás amit az Okcupid dating-app készített. Miért mondják a bluepilled normik hogy a kutatás nem igaz pedig egy éppkézláb érvet sem tudnak felhozni ellene?

febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
58%

"Inkább úgy fogalmaznék hogy az a 20% birtokolja egy bizonyos réteg 80%-át."


De milyen 20%?


Ha arról beszéltünk, hogy vannak pasik, akik sok-sok nőt meg tudnak kapni, akkor azok aránya kevesebb, mint 1%, az egyik ezek közül Elon Musk, akiről fentebb írtam.

Na, akkor marad a pasik 99%-a. Ezek meg bármikor össze tudnak maguknak hozni egy párkapcsolatot, a nők egy szűkebb rétegéből. Most nem számolom azokat, akik fogyatékossággal születtek, pedig még köztük is van kivétel, pl. Nick Vujicic.


Szóval nem tudom, milyen 20%-ról beszélnek az incelek. Akiket ők párkapcsolatra alkalmatlannak találnak, azok közül is sokaknak van csaja. Pl. a múltkor a Média Marktban állt előttem egy csávó a barátnőjével. A csávó max 167 cm lehetett, de csinos, kedves barátnője volt.

febr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
77%
Engem k*rvára nem birtokol senki, de tény, baratság extrákkal kapcsolatban vagyok, és nem tartozik nekem elszámolni valóval, es szerintem, van más is neki. De nem birtokol!!!
febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
60%
Az meg hogy a fenébe lehet?
febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
59%
Elon Musk egy kibszott undormány faszi. Egy rasszista, hisztis, breeding fétises, büdösszájú lúzer.
febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
82%
Engem akkor se birtokol senki ha van párom, mi a f?
febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
85%
BIRTOKOLJA. Ha ezt tényleg komolyan gondolod, egy szánalmas féreg vagy. Annyit sem érdemelsz hogy valaki félholtra taposson és rád köpjön.
febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem is van itthon jelenleg 10 nőm és most néztem ki még egyet, talán holnap meg is veszem magamnak a tőzsdén. Lehet, hogy az egyiket el kell adnom ezért, de ilyen ez a biznisz.


Most komolyan, mi az, hogy "birtokolja"? Ha jól tudom, nem lehet egyik ember a másik vagyontárgya?

febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
37. Pedig bizonyos nok onszantukbol ferfiak targyai..
febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
60%
A nők fennmaradó 20%-a pedig nyugodtan birtokolhatja a férfiak fennmaradó 80%-át, így meglenne az egyensúly.
febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
39 miért rágtatok be ennyire ezen? A nők a testüket erőforrásként használják pénzszerzésre. Szó szerint megvesszük őket.
febr. 18. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!