Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a férfiak 20%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak 20% birtokja a nők 80%-át?

Figyelt kérdés
Blackpill legsúlyosabb érve a fent említett kutatás amit az Okcupid dating-app készített. Miért mondják a bluepilled normik hogy a kutatás nem igaz pedig egy éppkézláb érvet sem tudnak felhozni ellene?

febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem rágtam be. Egyébként ha a kutatás tényleg igaz is, mit kezdjünk vele?
febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

40

Csak azt tudom mondani, hogy sgghülye vagy. Nem véletlen nincs nőd és nem is lesz. ANyádnak és női rokonaidnak is add ezt elő, te szerencsétlen.

febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Igaz



Legalábbis az elefánt fókák esetében, emberek esetében hülyeség

ápr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy tévhit. Ez az online világra viszont igaz sajnos.


Ezért mondom minden átlagos, vagy enyhén az alatt lévő embernek hogy hagyja a társkeresőket ( online ).


Online a nők 80%-a a férfiak 20%-ával akar ismerkedni. Élőben ez nem lehetséges nyilván.


Ezért kell bojkottálni az online világot. Aki még mindig vakon hisz benne az tévúton jár.


Én pl. társkereső rendezvényekre járok, ugyanúgy szívás de egy fokkal mégis csak jobb mint online.


37F incel

ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!