Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka Dzsudló sikerességén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka Dzsudló sikerességének a budapesti nők körében?

Figyelt kérdés

Dzsudló alacsony, gyenge testalkatú, mellé a feje tipikus incel és kopaszodik is elől, amit a hajának előlre nyalásával próbál elrejteni.


Ezen kívül a szövegei a redpill/blackpill valóságot tükrözik.


Mégis Budapesten ő csinálta 2023 -ban kb az egyetlen bulit, ahol nő többlet van.



febr. 18. 00:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

AZ az oka, hogy nem jók az incel elméletek.


Egész helyes srác, normális alkata van, nem kövér. Szintén incike téveszme, hogy a nők a félszekrény nagyságú pasikat szeretik.

Amúgy a szövegei elég jók, persze te azt hallasz ki belőle, amit akarsz, és kategorizlhatod is kedved szerint, de attól sem igazad nem lesz, sem jobb nem lesz neked.

febr. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"5: 25 fölött vagy?"


Igen, de én tinikoromban sem vágtam a magyar sztárokat, zenéket, baszogattak is emiatt.

febr. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%

Életemben nem hallottam volna. A koncertjein kétlem hogy sok felnőtt nő lenne, inkább kislányok vagy kislány lelkű felnőttek.

Ettől függetlenül nem tűnik tipikus incelnek, csak izlésficama van. Én azért nem mennék el vele kávézni, de Magyarországon kevés értelmes és helyes zenész van, nincs akkora vetekedés így ez is elmegy sokaknak.

febr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Róla*
febr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

"Azt sem tudom, ki ez"



En sem :)



Oregek vagyunk mar.....



39F incel

febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%
Mindig jön valami mekegő kétnyári sztár, legyen az Bye Alex vagy Azzariah, akikért ezrek rajonganak 2-3 évet aztán elfelejtik. Tényleg, hová tűnt most Bye Alex? :D
febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő rajong azokért, akik híresek. Akkor is ha az illető pasi ronda, vagy mondjuk 50 éves.
febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
17%
Nyálas kis gxci,ez kell a nőknek. Nyálas szövegek a legkommerszebb,ismerős dallamokkal. Akinek ez kell az annyit is ér.
febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

17: Csakhogy a legtöbb dalszövege egy irígységtől duzzadó elsődlegesen férfiaknak szóló “redpill rage”.


Mégis valahogy nem a férfiakat találta meg ezzel, hanem a fiatal nőket. Érdemes összehasonlítani a koncertfelvételen az ott lévő férfiak és nők arcát.

febr. 18. 09:58
 20/36 A kérdező kommentje:

10:

Redpill: Kinézet + pénz + kocsi + lakás kell a nőknek

Blackpill: Chad kell

febr. 18. 10:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!