Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az európai nőkből úgy általánosságban már teljesen kiveszett az igény, hogy boldoggá tegyenek egy férfit? A geomaxxing a társkeresés jövője?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3IHPP4SNR7I

Sokkolóan igaz a videó tartalma. Már az elején egy mellbevágó ténnyel szembesülünk:

You ever hear a western woman talking about how she's going to make her man happy? No. You know what we hear from the west. "What a man can do to make me happy.", "What a man can bring to the table for me", "What I can benefit", "How I could spend his money"


A gyengébbek kedvéért ez annyit tesz magyarul: Hallottál már nyugati nőt arról beszélni hogyan fogja boldoggá tenni a pasiját/férjét? Nem. Tudod jól mit hallani nyugati nőktől: "Mit tud megtenni egy férfi hogy boldoggá tegyen?", "Mit tud letenni értem az asztalra?", "Mi lesz a hasznom belőle?", "Hogyan költhetem el a pénzét?"


Sajnos a magyar nőkre ez fokozottan igaz, igazabb mint a klasszikus Nyugati országok nőire. Meg általában a keleti-európai blokk női anyagiasabbak, nem csak a magyarok.


A kérdés, hogyan alakult ki a nők részéről ez a torz kép a párkapcsolatokról? Nem akarok általánosítani, de a nagy többségre, az itteni nők 90%-ára igazak ezek a fenti állítások, mindset-ek. Valóban így állnak hozzá a társkereséshez. Ők semmit nem akarnak beletenni a batyuba, csak kivenni onnan. Csak a férfi feleljen meg, az adjon mindent és még többet, ők meg csak profitáljanak belőle.

Az ázsiai világban pedig ez fordítva van. Az első kérdés amit a nők feltesznek maguknak, hogy ők hogyan tudnának boldoggá tenni a férfit, és ha ez megvan, akkor esetleg felmerül az is hogy egy férfi mit nyújt. De az előbbi, a saját magával szembeni igény, az itteni nőkből mára teljesen kiveszett. Soha nem merül fel egy gondolat erejéig sem. Legalábbis én még életemben nem találkoztam olyan magyar nővel akiben ez felmerült.

Miért alakult ez ki? Nagyanyáink, üknagyanyáink idejében pedig még itt is úgymond kötelességül volt a nőknek is boldoggá tenni a férjüket, társadalmi elvárás volt.


febr. 18. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
93%
Az történt, hogy Európában lezajlott a felvilágosodás és a női emancipáció, Ázsiában meg még nem tartanak itt. De efele haladnak ok is.
febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
95%
Rendesen elszigetelödnek nyugattól hogy az a stilus ne szivárogjon be. A vezetőik is sima nárcik csak. Csak terror(embertelen) belsőszabályzataik vannak a saját társadalmukra nézve.
febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim ***** válasza:
96%

Én ismerem valamennyire ennek a faszinak a videóit és amikor ő "western women"-ről beszél akkor az USAra meg néhány Nyugat-EU országra gondol amik szerinte "woke-ok". Magyarországot meg a körülöttünk lévő országokat nem sorolja ide, azokra ezek a videósok meg a nézőik általában azt hiszik hogy ugyanolyan szerintük "tradicionális, konzervatív" országok mint amit Ázsiától is várnak. Ők azt hiszik hogy a magyar nők kb ilyen szolgaian kiszolgálnák őket, ezeknek az amerikai tartalomgyártóknak fingjuk sincs a világról kb ünnepként élik meg ha útlevelet igényelnek (egy egész mozgalmat építettek erre, ld. "passport bros").


Szóval ha szted a keleti blokk női anyagiasabbak akkor ezt beszéld meg Nero Angeloval mert itt hiba van a blackpill matrixotokban...:D

febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok általánosítani, de a nagy többségre, az itteni nők 90%-ára igazak ezek a fenti állítások, mindset-ek."


Nem kell kiírnod hogy nem akarsz általánosítani, utána úgyis megteszed:D

febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
100%

Ázsiában sok helyen kb rabszolgasors és nyomor van nemtől függetlenül. A fejlettebb városokban és jobb módban élőkre már ez pl nem igaz, amit írsz.

Régen a nők nem tudtak megélni egyedül, pláne ha már gyerek is volt. Amit te leírtál, az a ragaszkodás volt a férjükhöz. Igyekeztek a kedvükben járni nehogy elhagyja őket és elszegényedjenek.

Ma már boldogulnak egyedül is, nem kell mindenáron 20 éves korukban megállapodni valakivel, hogy egyről a kettőre jussanak és elválnak ha boldogtalanok, mert tudnak pénzt keresni+nem szégyen már elválni mint 70-100 éve. Ennyi történt, nem a nők gondolkodása változott, hanem a lehetőségeik.

febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 anonim ***** válasza:
13%
#5 vagyok. vicces, hogy le lettem pontozva. úgy, hogy nekem van kb itt egyedül tényleges tapasztalatom milyen párkapcsolatban lenni egy ázsiai lánnyal :D Akivel én vagyok egyetemet végzett, négy nyelven beszél. Vicces, hogy az itteni nők úgy képzelik, hogy ott valami középkor van. Mégis tök más érzelmileg mint akikkel korábban találkoztam, annyira van benne egy édes melegség és kedvesség. Ezt tök megértem, hogy nehéz elképzelni, hogy milyen, mert nálunk ez egyszerűen nincs így meg már. Meg eleve sokkal individualistábbak vagyunk és valahogy minden a körül forog, hogy mit érünk el, mit kapunk meg az életbe, milyen lesz az életünk.
febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/138 anonim ***** válasza:
96%

Van egy olyan sejtésem, hogy az ázsiai nők sem azzal a gondolattal kelnek fel, hogy - vajon ma hogyan fogom boldoggá tenni a férjemet?😄

Te valami bazi nagy álomvilágban élsz, jó lenne felébredni a redpill mesékből. Ne higyj el mindent amit itt ott olvasol.

febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sétálj egyet, szívj egy kis friss levegőt, legalább 5 évente egyszer.
febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/138 anonim ***** válasza:
98%

"Nagyanyáink, üknagyanyáink idejében pedig még itt is úgymond kötelességül volt a nőknek is boldoggá tenni a férjüket, társadalmi elvárás volt."

Igen a FÉRJET esetleg... Nem egy jött-ment faszit, aki épp fel akar szedni. (Dédapám évekig küzdött dédanyámért, mert munkás családból jött, ezért nem akarták hozzáadni, úgymond rangon alul lett volna. Dédapámnak jogi diplomát kellett virítania, hogy ez változzon.)

Te nem azt várnád el, hogy a feleséged boldoggá tegyen - odáig nem jutsz el. Te azt várod el, hogy a nők csettintésre széttegyék neked..

febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/138 anonim ***** válasza:
0%

A nyugati világban uralkodó individualista életszemlélet, és a nő és férfi szerepköreit végletekig tagadó gondolkodásmód egy zsákutca, bármennyire is büszkélkednek vele az abban élők. Annak a kifacsart, patológiás szellemiségnek az eredményei már kezdenek megmutatkozni azokban a társadalmakban. A természetes szaporodás gyakorlatilag leállt, és már csak a múltban felhalmozott gazdagságon lavíroznak egy ideig. Tíz húsz év múlva átveszik a hatalmat náluk a bevándorló elemek.

Pont nem rég vettem találtam egy jó beszélgetést, mely kapcsolódik a témához:

https://www.youtube.com/watch?v=4gO1S0CXt1E

Érdekes hallgatni egy intelligens nő gondolatait olyan dolgokról, amik nem olyan rég még nálunk is evidenciának számítottak. (Még nem néztem végig, de jónak ígérkezik, a műsorvezető primitíven provokatív kérdezgetései ellenére is...) Hasznos megnézni a videó alatti kommenteket is.

febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!