Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az európai nőkből úgy általánosságban már teljesen kiveszett az igény, hogy boldoggá tegyenek egy férfit? A geomaxxing a társkeresés jövője?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3IHPP4SNR7I

Sokkolóan igaz a videó tartalma. Már az elején egy mellbevágó ténnyel szembesülünk:

You ever hear a western woman talking about how she's going to make her man happy? No. You know what we hear from the west. "What a man can do to make me happy.", "What a man can bring to the table for me", "What I can benefit", "How I could spend his money"


A gyengébbek kedvéért ez annyit tesz magyarul: Hallottál már nyugati nőt arról beszélni hogyan fogja boldoggá tenni a pasiját/férjét? Nem. Tudod jól mit hallani nyugati nőktől: "Mit tud megtenni egy férfi hogy boldoggá tegyen?", "Mit tud letenni értem az asztalra?", "Mi lesz a hasznom belőle?", "Hogyan költhetem el a pénzét?"


Sajnos a magyar nőkre ez fokozottan igaz, igazabb mint a klasszikus Nyugati országok nőire. Meg általában a keleti-európai blokk női anyagiasabbak, nem csak a magyarok.


A kérdés, hogyan alakult ki a nők részéről ez a torz kép a párkapcsolatokról? Nem akarok általánosítani, de a nagy többségre, az itteni nők 90%-ára igazak ezek a fenti állítások, mindset-ek. Valóban így állnak hozzá a társkereséshez. Ők semmit nem akarnak beletenni a batyuba, csak kivenni onnan. Csak a férfi feleljen meg, az adjon mindent és még többet, ők meg csak profitáljanak belőle.

Az ázsiai világban pedig ez fordítva van. Az első kérdés amit a nők feltesznek maguknak, hogy ők hogyan tudnának boldoggá tenni a férfit, és ha ez megvan, akkor esetleg felmerül az is hogy egy férfi mit nyújt. De az előbbi, a saját magával szembeni igény, az itteni nőkből mára teljesen kiveszett. Soha nem merül fel egy gondolat erejéig sem. Legalábbis én még életemben nem találkoztam olyan magyar nővel akiben ez felmerült.

Miért alakult ez ki? Nagyanyáink, üknagyanyáink idejében pedig még itt is úgymond kötelességül volt a nőknek is boldoggá tenni a férjüket, társadalmi elvárás volt.


febr. 18. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/138 anonim ***** válasza:
100%

Az előző által linkelt videó egy érdekes beszélgetés bár azért voltak elég meredek részei, pl amikor a vietnámi hölgy ideális párkapcsolati dinamikaként azt fogalmazta meg hogy ha a párja egyszer megüti megveri, akkor azt ő először megpróbálja megbeszélni vele és ha "mégegyszer megütik" akkor vége.


Na most ez szerintem egészen beteg gondolat, aki átlépi a vörös vonalat és megüti a szerelmét az 1. sztem valójában nem szereti, 2. teljesen érzéketlenné vált a határokra és a következő alkalommal amikor eldurran az agya megint ütni fog. És semmi garancia arra hogy abban az állapotban fog hagyni amikor te ezt "meg tudod vele beszélni".

febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/138 anonim ***** válasza:
100%
Eskü én tényleg boldoggá akartam tenni az emberemet, mert szerelmes voltam, de ennek semmi sem volt jó, bármit csináltam.
febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/138 anonim ***** válasza:
0%

Már megint alkot gyakori community. Szakadok, olyan szánalmas a válaszolók fele, tisztelet a kivétel.


Az igazság pedig nemtől függetlenül abban rejlik, hogy kicsit egoista lett a társadalom. Mindenki csak az ÉN, ÉN, ÉN...

Akinek, meg semmi sikere nincs az marad a gödörben. Erről szól a verseny, a győztesek visznek mindent a többi meg fityiszt. Anno, nem volt ez a versenyhelyzet, mert a tsz meg a besúgók gondoskodtak róla, hogy senkinek ne legyen semmi. Hogy ez jó felé halad vagy sem, nem tudom, de az biztos aki előre kerül a versenyben ott nincs megvonás.

febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/138 anonim ***** válasza:
8%

Mert az internet olyan szinten egoistává, személyiségzavarossá tette a fiatal nőket, hogy tökéletesen azt hiszik: bármit megtehetnek, ők irányítanak a végletekig bármit egy kapcsolatban.

Ha nem tetszik? Úgyse talál mást a hülye pasas, kénytelen alkalmazkodni bármely szeszélyhez.

Ha meg a nőnek nem tetszik? Dobja a palit, és keres mást.

febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/138 anonim ***** válasza:
14%
Fröcsögő gyűlölettel teli válaszok. És ezekkel az emberekkel lehet hogy nap mint nap összefutunk az utcán...
febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/138 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy olyan cikket olvastam par eve ahol a thai férfiak méltatlankodnak, hogy egyaltalán nem olyanok az ottani nők, mint ahogy a nemzetközi közvélemény vélekedik a thai nőkről, hogy kenyérre lehet őket kenni, a szexualitás, az alázat és odaadás megtestesítői. Arról panaszkodtak, hogy otthon nagyon is önfejűek és akaratosak tudnak lenni ezek az asszonyok nem szexik és alázatosak.
febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/138 anonim ***** válasza:
100%

Mucuka, és te mivel akarsz boldoggá tenni egy nőt?

Hallottál te magyar férfit arról beszélni, hogyan akar boldoggá tenni egy nőt? (És nem, az orrba, szájba, sggbe dugás az nem az).

febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/138 anonim ***** válasza:
7%
Győzött a feminizmus. Egyenlők lettek velünk a nők, csak ebbe belepusztul a társadalom. Az utolsó majd kapcsolja le a lámpát. Pürrhoszi győzelem.
febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/138 anonim ***** válasza:
95%

"Ők semmit nem akarnak beletenni a batyuba, csak kivenni onnan. Csak a férfi feleljen meg, az adjon mindent és még többet, ők meg csak profitáljanak belőle."


Egy kapcsolatba a nők általában többet szoktak beleadni. Látszik, nem volt nőd, hogy ilyen hülyeségeket írsz. Csak légből kapott dolgokat sorolsz, az viszont tény, hogy országunk a második leghímsovinisztább az EU-ban.

Elvárjátok, hogy dolgozzon a nő, de feleannyi, harmada házimunkát végeztek. Ez is tény. Szóval fogdd be a nyivákoló nyílásodat.

febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/138 anonim ***** válasza:
95%

"Győzött a feminizmus. Egyenlők lettek velünk a nők, csak ebbe belepusztul a társadalom."


Ezt természetes szelekciónak hívják. Semmi nem pusztul bele, csak néhány lúzer hisztizik.

febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!