Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ilyenkor azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyenkor azért nincs szex vagy randi mert nyomi a srác?

Figyelt kérdés
Lányok, Nők! Ha egy pasival egy szórakozóhelyen intenzíven szemeztek, smároltok, illetve erotikusabb módon táncoltok egymással, beszélgetésnél sokszor hamar a szexre terelitek a témát viszont nem szexeltek vele, később, talán pár üzenetváltás után ghostingoljátok is, akkor lehet hogy a kinézetével volt gond a srácnak, vagy ha már ilyesmiket csináltatok vele, akkor valószínűbb hogy a nyomiságával, személyiségével szúrta el a dolgot?

febr. 26. 11:57
A kérdező szavazást indított:
A nők leszarják a személyiséget, tuti hogy a srác kinézete a ludas.
Nők egy bizonyos százaléka még jónak tartja a srácot, hogy alkoholmámorban, kicsit sötétben szórakozzanak vele, de többre már nem elég vonzó nekik.
Ilyen esetekben 99% hogy nyomi a srác, hiszen az már kiderült, hogy külsőre bejön a csajnak.
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vagy a második vagy a harmadik, vagy egyszerre ez a kettő.
febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

Haha, tehát ha másfél nap után dugni akar a srác, akkor bunkó, nyomul és csak ki akar használni, viszont ha eltelik két nap enélkül, akkor pedig nyomi.


Szerintem aki az ilyen toxikus gondolkodású szétcsapott szerencsétleneknek akar megfelelni, az pedig ritka nagy vadbarom.

febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem pár pohárka után bárkivel táncolt és beszélgetett volna a csaj. Nem tudhatod mi járt éppen a fejében.
febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Vagy rájött valami turpisságra ami nem jött be neki benned. Valami buktató biztos volt. Jónak látta ha lelép.
febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

"A nők leszarják a személyiséget..."


Ez alapvetően egy igaz állítás. A külső a legfontosabb, a személyiséget csak hosszú ismertség után lehet valójában megállapítani.


Attól még, hogy jó valakinek a külseje, a viselkedése lehet "nyomiskodó", teszetosza, de ez nem feltétlenül a személyiségtől függ.


A kérdésedre a helyes válasz egyébként ez:

"Ilyen esetekben 99% hogy nyomi a srác, hiszen az már kiderült, hogy külsőre bejön a csajnak."

febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarnak a nők mindenkivel dugni.
febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
2 vagy 3, az alkohol ugyanúgy hat a nőkre is, mi is hamarabb beindulunk olyan srácokra is, akikkel józanul semmit nem kezdenénk. Ittasan mindenki vicces, jó fej, laza, aztán józanul meg kiderül, hogy egyáltalán semmit nem mozgat meg bennünk.
febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az alkohol vagy szer az a magyarázat, amit keresel...
febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Azért egy csók és a szex között van különbség. Ha megcsókolok valakit az értelemszerűen bejön. De abból még nem következik, hogy haza is cibálom és lefekszünk. Nem vagyok prűd, de a szex értelemszerűen jóval intimebb dolog.


Bár nem ghostingolok, de ebben az esetben nem a külsővel van gond valszag, hanem mondott/csinált valami olyat amitől nekem nagyon kizárt a folytatás.

febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Vagy csak szórakoztam vele egyet egy buliba és ennyi.
febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!