Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ilyenkor azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyenkor azért nincs szex vagy randi mert nyomi a srác?

Figyelt kérdés
Lányok, Nők! Ha egy pasival egy szórakozóhelyen intenzíven szemeztek, smároltok, illetve erotikusabb módon táncoltok egymással, beszélgetésnél sokszor hamar a szexre terelitek a témát viszont nem szexeltek vele, később, talán pár üzenetváltás után ghostingoljátok is, akkor lehet hogy a kinézetével volt gond a srácnak, vagy ha már ilyesmiket csináltatok vele, akkor valószínűbb hogy a nyomiságával, személyiségével szúrta el a dolgot?

febr. 26. 11:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Végülis jó hír, hogy a nyomiságon azért könnyebb változtatni mint a kinézeten.



"Szerintem pár pohárka után bárkivel táncolt és beszélgetett volna a csaj."


Alapvetően én is ezt gondolnám, de azért volt már olyan is, hogy a kissé ittas jócsajhoz odament táncolni 2(biztos mentek többen is csak azokat nem láttam) srác is, és őket ilyen undorodó fejjel ellökte magától, hozzám meg úgy nyomta a seggét, hogy azt hittem fellök :D, persze nem gondolom azt hogy csak velem csinálta, de azért nem bárkivel, mittomén talán az ott bulizó férfiak 10-20%-ával.



"Szerintem az alkohol vagy szer az a magyarázat, amit keresel..."


Ez megmagyarázná azt, hogy egy 4-5 órás buliban általában van 2 csaj akivel történnek dolgok, míg pl a metrón, ahol feltehetőleg józanok az emberek sokszor eltelik 2+ hét is amíg egy igazi hosszabb mosolyt kapok egy szebb lánytól.



"Vagy csak szórakoztam vele egyet egy buliba és ennyi."


Ez tény. Az a kérdés hogy miért csak erre volt jó.

febr. 26. 18:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egódnak fontos ez a kérdés? Tudni akarnád, hogy jó pasi vagy e?
febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Az egódnak fontos ez a kérdés? Tudni akarnád, hogy jó pasi vagy e?"


Jó kérdés. Talán igen, bár abban biztos vagyok hogy nem vagyok igazán jóképű. De azért a lányok egy nem elhanyagolható százalékának valamennyire tetszem. Szóval kb 50% ego kérdé de 50%ban tényleg érdekel az amit kérdeztem.


Sajnos elég egoista vagyok, pl most van egy csaj akivel dumálgatok, tudom hogy többen is fűzik és nagyon jó fej, de hosszútávon nem érzem hogy összeillenénk, viszont nem mondtam el neki hogy nem hiszem hogy működne, mert az egomat érdekli, hogy engem választana e. Tudom patkány viselkedés, de szerencsére ő is egyre kevesebbszer ír nekem, úgyhogy nem fog sérülni lelkileg.

febr. 26. 18:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Húha! Egotuning! Nem vagy jó fajta akkor. Ha lesz kapcsolatod is rakàskaka lesz folyamatosan. Nem így kéne visszigazolásokra várni!
febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Húha! Egotuning! Nem vagy jó fajta akkor. Ha lesz kapcsolatod is rakàskaka lesz folyamatosan. Nem így kéne visszigazolásokra várni!"


Sok dolog miatt kéne pszichológushoz mennem, de talán ez az egyik legnagyobb probléma amit orvosolni kéne, remélem mostmár rászánom magam.


Neked is köszi a visszajelzést!

febr. 26. 18:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit is kérdező? Ezt az egotuningot? Rossz háttér. Rossz csajok választása. Nem fejezed ki magad jól a kapcsolataidban vagy az egy adottban. Segitettem?
febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!