Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nehezebb helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nehezebb helyzetben vannak ismerkedés terén mert jobban meg kell felelniük a nőknek?

Figyelt kérdés

Valahogy egy férfinak jobban meg kell fenelnie mert egy nő nem baj ha önbizalomhiányos akkor cuki, nem baj ha nincs autója, nem baj ha picit duci az sem baj sokszor ha szüleinél lakik stb...

Egy férfinél szinte minden redflag


febr. 27. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy nőnél is redflag! A nőknek a TÁRSKERESÉS nehezebb!!! Mig a férfiaknak az konnyu... hiszen rengeteg nő társat keres...de a ferfiak nem, ők b*szni akarnak csak.
febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, jobban meg kell felelniük társkeresés szempontjából, mert a legtöbb csak dugásra utazik.
febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
én nem csak ba..i akarok,de ez nem érdekli a nőket
febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
egyébként meg sok nő is csak ba..i akar,nelegyetek már bolondok,meg kamuzni se kell
febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem jutott eszembe,h nekem meg kéne felelni bármilyen nőnek, magamat adom,azt csá, ha tetszik tetszik,ha nem nem.

Nem hiszem,h egy nőnek bejönne az,ha valaki mindenáron meg akar felelni neki,vagy folyamatosan azon agyal,h jaj ez most red flag lesz e nála vagy sem. A nők nem egyformák,van akinek ez jön be, másnak meg más, mindenkinek csak azt kell megtalálnia,aki pont az ő hülyeségére vevő,azt ennyi.

Ha egy nőnek nem kellesz úgy ahogy vagy, csak bizonyos feltételek mellett ,akkor ha 200%át is teljesíted a vélt vagy valós elvárásoknak,akkor se fogsz neki valójában kelleni, max ideig-óráig ellesz veled,aztán választ valaki mást,akibe szerelmes,aki adott esetben a felét se üti meg az általad képzelt mércének.

febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem akartam megfelelni senkinek sem. Onazonos voltam fiatalon is. Nem ereztem ennek hatranyat soha az eletben sem, csajozasban sem.
febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

tény és való ha egy nő túlsúly az duci

ha egy pasi akkor az kövér disznó


ha egy nő él otthon az logikus és racionális

ha egy pasi az mama hoteles óriás csecsemő


van kettős mérce igen de nem lehet ezen változtatni ezt kell elfogadni és telibe sz@rni mert nem lehet rajta változtatni és ezért nem keresek már barátnőt mert meguntam.

febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Néha nézz be a szépség kategóriába, 7-es, ahol vékony lányok néha feltöltenek képeket, és a legtöbb pasi leszólja őket. Sokszor a nők is, mert ebben nőttünk fel.


Elmentem ezt a kérdést, és ha látok ilyet, elküldöm neked.

febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Jól látod a helyzete kérdező.
febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!