Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a valós gazdasági helyzetben ki engedheti meg a saját hitelmentes lakást szülői támogatás nélkül ismerkedéskor társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel már többször átbeszéltük ezt a témát az ismerkedés kapcsán.

Való életben ezt a hitelmentes szintet még a vállalkozóknak is nehéz teljesíteni nem hogy a normál dolgozó embernek.

Akkor ha a nők is tudják ezt a valós gazdasági helyzetet miért várja el sok nő mégis ezt ismerkedéskor mikor ők általában otthon élnek vagy barátnőkkel közös szobabérletben.


febr. 3. 23:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Mert vannak olyan nők, akik elérték azt a szintet?
febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

van aki kap lakást van aki nem és dolgozni kell érte ez van.


baromi nehéz nekem is csak hitellel sikerült.

febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem segítettek valamivel a szüleid?
febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%
2# lakhattam itthon jelképes összegért de nem segítettek.
febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb fiatal (25-35) nőnek sincs hitelmentes lakása/háza anyuci vagy apuci nélkül. Sőt, statisztilailag jóval kisebb az esélye annak, hogy egy nő tehermentes saját lakással rendelkezzen valaha. A férfiak százszor könnyebben helyezkednek el jó fizetésért mint a nők. A mi munkahelyünkön is az a nő aki a legmagasabb szinten van, annyit se keres mint én (nettó 600e). Itt megy a flexelés, hogy ők nettó 700-800e forintot keresnek, de annak a 99%-a kamu.


Aki ilyet elvár, az kuka. Hát a k**va anyjától várjon el ilyet a kis pénzleső, fészekrakó nő. Sajnos valóban akad jó sok ilyen, a nagyja proletár munkával foglalkozik, max. havi 400e forintért.

febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

"A férfiak százszor könnyebben helyezkednek el jó fizetésért mint a nők."


"Hát a k**va anyjától várjon el ilyet a kis pénzleső, fészekrakó nő."


Tehát a te picsád kinyalva, a nők nem kereshetnek annyit, mint te, de ők a pénzlesők. Nem a férfiak, akik nem adnak nekik normális fizut. Oké.

febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
34%
3 - Mondjuk mert nem tudnak? Átlagos munkával rendelkező szülők általában nem tudnak milliókat dobálni a gyerekének. Gondolom, te egy olyan kaliberű nő lehetsz mint az exem. Anyja vette neki az autót és a lakást 85%át fizette. Nagy karrier.
febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
Nem várok el semmit bár nekem van saját házam. Viszont odaköltöztetni nem fogok senkit.
febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
11%
6 - Aki ilyet elvár, az kuka. - Értelmezz te szerencsétlen. Tanulj meg mondatot értelmezni. Ezért nem fogsz soha annyit keresni mint egy férfi. Senki nem mondta, hogy ki kell nyalni a seggem. Én megcsinálom a saját lakásomban a háztartásbeli dolgokat, kénytelen vagyok.
febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
17%
8 - Gondolom te költöznél hozzá és vagy eladod a házad vagy kiadod. :') Szokásos taktikai lépés.
febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!