Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalakon miért vannak vert helyzetben a srácok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a társkereső oldalakon sokkal több férfi/fiú felhasználó van mint lány/nő, így utóbbiaknak sokkal könnyebb párt találni.


Az elgondolkodtatott viszont, hogy egy csomó lányt láttam különböző appokon akik a leírásban tisztázták, hogy rájuk csak nagyon kreatív szövegekkel lehet rájuk írni, anélkül ne is próbálkozzon senki, illetve a srác tegyen meg mindent, hogy megfeleljen neki, de a lány aztán senkinek sem hajlandó megfelelni, mert ő olyan amilyen, fogadja el mindenki. (Ezzel nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, közel sem, de sokkal több ilyennel találkoztam, mint amire előzetesen gondoltam volna). Illetve azt is megfigyeltem, hogy lányoknál elég egy ilyen társkereső profil elkészítésekor, ha feltesznek pár képet magukról, kitolják a feneküket (mert ugye az nagyon fontos...) és így is naponta 30-40-50 jobbrahúzást kapnak, míg egy srác vért izzadhat (bemutatkozás, átlagnál jobb fotók, akár fotóstudiós, match után is 10x át kell gondolni mit írjon, és még ezután is bármikor ghostingolhatják) Szóval kicsit úgy veszem észre, hogy nagyobbak az elvárások a fiúk felé, a lányok meg akár várhatják a sült galambot is... Szerintetek ez miért alakult így? Szerintetek ez jó így?


Félreértés elkerülése végett, ez nem ilyen lány hibáztató kérdés akar lenni, és nem akarom beállítani hogy a lányoknak sokkal jobb, és nekik nincs gondjuk ilyen appokkal (pl 40 fiúból/férfiből 30 perverz, csak dugni akar de hiteget, hogy nem, tuskó, bunkó, nyomulós, erőszakos, nem ért a nemből, erőszakos, dickpick huszár) Amúgy erről is leírhatjátok a véleményeteket, erre is kíváncsi vagyok.


Arra kérnélek még bennetek, hogy kort, nemet írjatok, szerintem fontos lenne látni, milyen nemből, hány évesen ki, hogy látja ezt a dolgot.

Én egy 22 éves srác voltam.


Remélem, hogy lesznek akik elmondják értelmesen a véleményüket, és lehet erről a témáról normálisan beszélgetni!


Addig is szép estét!



2023. okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Amit én látok...nagyon sok szép nő van fent. (az most lényegtelen h dísznek unalomból vagy társkeresés célból)


Szóval az arányt úgy tudnám kb. leírni, hogy:

10 nőből 8 nő az szép.

10 férfiból 1 az aki jól néz ki. A többi 9 nem kell.


Kevesebb a jól kinéző pasi, mint a jól kinéző nő.

2023. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Összetett kérdés, amit sajnos nem tudok részletesen megválaszolni, de 1 dolgot mindenképp szeretnék tisztázni.

1 nő like az 40 férfi likeot "ér", ugyanis 4szer annyi férfi van társkeresőn, és egy férfi 10szer annyi nőt húz jobbra mint ahány férfit egy nő(tehát 4×10=40szeres a szorzó).

Ezt nézve máris felértékelődik az a pár like, amit férfiként kapsz.

2023. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek vert helyzetben...Csak míg a férfiak azt hiszik, hogy én "nyert helyzetben" vsgyok, mert gyakorlatilag bárki megb*sz, az = azzal, hogy elértem.a célom. Pedig nem. Ha társat szeretnék, nehezebb dolgom van, mint egy pasinak.

Na erről annyit. Pont a nők vannak hatrányban, a ferfiak pedig elonyben

2023. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
59%

Leírtam már múltkor, de megteszem megint:


Amíg a nők elvannak szex nélkül is, addig a férfiaknak a punci körül forog az egész életük. Ebből következik, hogy a nőkre sokkal nagyobb a kereslet. Mivel nagyobb a kereslet, a nők megengedhetik maguknak, hogy jobban szelektáljanak.

2023. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#3 Amúgy elhiszem, de kifejtenéd, mert nem teljesen értem, hogy mire alapozod, hogy kapcsolatot keresni nehezebb lányoknak mint fordítva?



"Csak míg a férfiak azt hiszik, hogy én "nyert helyzetben" vsgyok, mert gyakorlatilag bárki megb*sz, az = azzal, hogy elértem.a célom."


Hát ha egyéjszakás volt a célod, akkor gyakorlatilag elérted a célod. Vagy itt arra gondolsz átvernek és csak dugni akarnak?

2023. okt. 14. 21:28
 6/41 A kérdező kommentje:

#4

"Amíg a nők elvannak szex nélkül is, addig a férfiaknak a punci körül forog az egész életük."


Ez igaz sajnos amúgy a férfi többségre...

2023. okt. 14. 21:30
 7/41 anonim ***** válasza:
76%
Nem a többségre. A többségnek hála istennek van élete a pinán kívül is. Ők a kelendőek. Az emberek, nem az állatok.
2023. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

És akkor felteszek még egy kérdést; Ti nektek mi a véleményetek arról, hogy sok ember úgy gondolja, hogy átlagos srácok inkább ne is regisztráljanak? A tipikus indokok;

a) Ha férfi vagy nincs esélyed társkeresőn amúgy se

b) Ha nem vagy félisten adonisz akkor se próbáld meg


Szerintetek átlagos srácok is találhatnak társat maguknak, ha magukhoz viszonyítva reális elvárásokat támasztanak? Tehát pl nem a mai szépségideál egyedeitől, tehát a tökéletes test, 45kg vékony, insta szupermodellektől várja a csodát, hanem egy hasonló kaliberű lány tetszik meg neki? Ezt csak azért kérdezem, ert pl olyan véleményeket is hallani/olvasni akár itt is hasonló kérdések alatt, hogy az átlagos srácok érjék be a 150 kg-os lányokkal, a szépeket az adoniszok viszik el, ha jobbat akarnak ők is akkor meg menjenek gyúrni.

2023. okt. 14. 21:40
 9/41 A kérdező kommentje:
#7 Nézz meg egy akárcsak egy társkeresőt, hogy hány pali keres csak alkalmit. A szexpartner keresőkről, meg rosszlányok.hu-ról meg még nem is beszéltem. Szóval de, szerintem a legtöbb pasinak tényleg a punci kell.
2023. okt. 14. 21:43
 10/41 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintetek átlagos srácok is találhatnak társat maguknak, ha magukhoz viszonyítva reális elvárásokat támasztanak?"


Erre rengeteg férfi nem képes. Általában túlértékelik magukat, a nők meg alul.

2023. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!