Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Egy ilyen világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Egy ilyen világban boldogok lennétek?

Figyelt kérdés

2500at írunk. A férfiak megelégelték, hogy a nők nem feküdnek le velük, és nem teljesítik bármilyen ocsmány perverz fantáziájuk!betelt a pohár a válogatásba! Visszaveszik a hatalmat! A nő nem döntheti el kivel fekszik le. Minden férfit megilleti a jog, hogy akit kiszemelt,azonnal megkaphassa! A nőt,ha ellenkezik,börtönbüntetéssel büntetik. A nők nem is tanulhatnak,maximum olvasni. Nem is dolgozhatnak. Egyedüli dolguk a gyerekszülés és a ferfiak maximális kiszolgálása.


Szép boldog világ képe ez nektek?


febr. 28. 11:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%
Magyarul visszarepülni az időben nem is olyan régre? Csodálatos lenne.
febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
43%
21# Te valami alternatív világban élsz😂 Sehova nem vesznek fel ezek alapján embereket, nyugodjál le. Papíron le van írva, hogy nem diszkriminálnak, de ha akarnak, nyugodtan kiszórják a feketét, nőt, akárkit, csak nem mondják ki, hogy ezért, hanem azt mondják, a másik jobb volt, bocs.
febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%

#24 Egészen pontosan diversity hire a kifejezés, amit ezek szerint nem ismersz, és a nyugati woke óriáscégeknél évek óta bevett gyakorlat.


[link]

febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
52%
Az incelek soha semmilyen világban nem lennének boldogok. Mindig lenne valamivel problémájuk. Egyszerűen ilyen a természetük. Kielégíthetetlen.
febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
38%

Nem én incelként nem random idegen nőket akarok megfektetni hanem azt akarom hogy vonzódjanak hozzám a nők!


Inkább akkor olyan világot szeretnék ahol az incelséget nem söprik tovább a szőnyeg alá, és a gúnyolódás helyett elismerik mint korunk egyik legnagyobb társadalmi problémáját.

És ahol az incelséget elismerik fogyatékosságként és segítik az érintetteket. Ha már az eu kifizeti a nemváltoztató műtéteket akkor az incelek plasztikáját is fizessék ki!



21-és amit írt: /Teljesen természetellenes helyzet alakul ki a társkeresés, a munkaerőpiac, a nemi szerepek terén/


Ez nem 70-80 év múlva lesz hanem ez az emúlt 20 évben történt meg!

febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
50%

Nem, abszolút beteg gondolatok ezek.

Ráadásul az igazi problémát nem oldaná meg.

A baj az, hogy egy nő sem érez irántam vonzalmat. Ezen nem lehet változtatni kényszerítő tényezőkkel. Attól még, hogy ilyen idióta törvények lennének a nő valójában nem érezne irántam semmit, vagyis de, még nagyobb undort és gyűlöletet.

Prostizni is eljárhatnék, de annak sem látom értelmét. Ott ugyanúgy nincs szó még minimális szintű vonzalomról sem. Csak saját magam áltatnám.

Nem az a lényeg, hogy a farkam egy random punciban járjon, hanem az "érzelem" része. És itt most nem a Disney világa, rózsaszín habos romantikus szarságra gondolok, hanem arra, hogy a nő ENGEM AKARJON. Vonzódjon hozzám.

De ez nincs meg és nem is lesz. Ezen semmi nem változtat.

És szerintem a legtöbb sikertelen férfi valójában ugyanezt akarja. HOgy átélhesse milyen az amikor valaki vonzónak, kívánatosnak találja.

Szóval ne találjatok ki ilyen idióta, abszolút lejárató és légbőlkapott fos kérdéseket...

febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Biztos rossz lehet nő nélkül de nekem mindig az a gondolatom hogy ha valakinek nem sikerül párkapcsolatot találnia az lelkinyomorék….

Tolókocsis fiút is ismerek akinek van párja!

Nem tudom működik e neki, izomsorvadása van. Akkor neki honnan lett mégis nő?

A lelkivilágotokkal van a probléma!

febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom hogy ezek ebben a világban boldogok lennének-e, de nem is érdekel, mert ha én ebben az elképzelt világban lennék fiatal nő akkor Beatrix Kiddo-ként vegezném ki az összes engem megerőszakolni vágyót 😎
febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
47%

Miért mosod össze az incelt a nőgyűlölővel, kérdező?


Az incel még mindig azt jelenti hogy olyan férfi aki képtelen párkapcsolat kialakítására, hiába próbálkozik.

febr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29# mert az egyik a másiknak következménye, és mivel aki incelnek nevezi magát általában mindenkit okol, hogy miért nincs nője csak magát nem. Te miért mosod össze az incelt a szimplán sikertelen férfiakkal akik nem aggatnak magukra degradalo jelzőt?
febr. 29. 07:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!