Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Egy ilyen világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Egy ilyen világban boldogok lennétek?

Figyelt kérdés

2500at írunk. A férfiak megelégelték, hogy a nők nem feküdnek le velük, és nem teljesítik bármilyen ocsmány perverz fantáziájuk!betelt a pohár a válogatásba! Visszaveszik a hatalmat! A nő nem döntheti el kivel fekszik le. Minden férfit megilleti a jog, hogy akit kiszemelt,azonnal megkaphassa! A nőt,ha ellenkezik,börtönbüntetéssel büntetik. A nők nem is tanulhatnak,maximum olvasni. Nem is dolgozhatnak. Egyedüli dolguk a gyerekszülés és a ferfiak maximális kiszolgálása.


Szép boldog világ képe ez nektek?


febr. 28. 11:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
32%

Nehéz a tükörbe nézni, szembenézni önmagunkkal , és beismerni hogy valamit nem jól csinálunk.

Ilyenkor hajlamosak vagyunk a környezetünket okolni.

Na és az incelek 100%-a ilyen….

febr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
61%
Tehát aki magát okolja hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen hogy egyetlen nő sem képes összeállni vele, az már nem is incel?
febr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
32# valahogy nem ők szokták magukra aggadni ezt a jelzőt és továbbá az incel tanok meg ilyen olyan pillek sem arról szolnak hogy bármelyik beismerné a saját hibáját
febr. 29. 08:31
 34/37 anonim ***** válasza:
28%

HÁt végül is biztosan az én hibám, hogy a nők keresztül néznek rajtam, észre sem vesznek...

Lehet ott kellene ugrálnom előttük, meg hajbókolni vagy nem tudom.

Az is tuti az én hibám, hogy némelyik (szerencsére ez a ritkább eset) úgy néz rám, mint valami út szélén hagyott méretes kutyaszarra. Tuti én tehetek róla. A puszta létezésem sokszor undort vált ki a nőkből, anélkül hogy bármit tudnának rólam, anélkül, hogy bármit is csinálnék vagy mondanék, akkor az biztosan az én hibám...

Sajnálom, hogy nem születtem túlzottan jóképűnek, és hogy kopaszodok mint az állat, ahogy az is az én hibáam biztosan, hogy átlag feletti magasra sem nőttem és hogy nem lettem egy nagydumás, társaság közepe ember. Tutira én tehetek ezekről.

febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Igen. Ugyanis ha nem tűnt volna fel a nők állandóan sminkelnek,fogyokuráznak (nem mindenki de nagyobb trend mint a férfiaknál),ügyelnek arra hogy hogy néznek ki. Ne haragudj de ha a puszta látványod taszító a nőknek ott tenni kéne valamit,nem pedig sirni. Amúgy ez a nem nőttem elég magasra szarság is olyan szánalmas. Csak ki kéne menni az utcára és látnád hogy mindenféle magassagu palinak van nője. És bármilyen fura a csendesebb, nem nagypofaju ferfiaknak is akad,mert nekik veled ellentétben volt tökük
febr. 29. 18:32
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

Szép világ , de hogy fog eltartani egy incel?

Hamar éhenhalnának a nők , két héten belül.

Utána szexelgethetnének egymás között.

márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
24%

Aha, kérdező és hogyan növesztesz pl. hajat? igazán elárulhatád, te minden tudás atyja! Férfiként nem sminkelhetek és igen, én is ügyelek ár hogyan néz ki. Nyilván nem járok az utcán se büdösen, se szakadtan, se mocskosan.

Rohadtul nem ez a lényeg amúgy sem.

És nem, nem vagyok dagadt...

Igen, mindenféle pasinak lehet nője, de attól még ne tagadjuk már hogy a magasság nem meghatározó. Minél magasabb valaki annál nagyobb az esélye, hogy akár csak emiatt valakinek tetszeni fog. A magasság rohadtul fontos. Amúgy meg nem írtam, hogy alacsony lennék, csak azt hogy nálam nem játszik nagy szerepet a magasság, mivel maximum csak átlagosnak számítok.

Szóval még mindig nem értem mitől van, hogy abszolút semmibe vesznek a nők, keresztül néznek rajtam.

"Ne haragudj de ha a puszta látványod taszító a nőknek ott tenni kéne valamit,nem pedig sirni."

Ilyet pedig nem írtam. Annyit írtam, hogy ez is előfordul, de szerencsére azért nem ez a gyakori.

márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!