Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Egy ilyen világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Egy ilyen világban boldogok lennétek?

Figyelt kérdés

2500at írunk. A férfiak megelégelték, hogy a nők nem feküdnek le velük, és nem teljesítik bármilyen ocsmány perverz fantáziájuk!betelt a pohár a válogatásba! Visszaveszik a hatalmat! A nő nem döntheti el kivel fekszik le. Minden férfit megilleti a jog, hogy akit kiszemelt,azonnal megkaphassa! A nőt,ha ellenkezik,börtönbüntetéssel büntetik. A nők nem is tanulhatnak,maximum olvasni. Nem is dolgozhatnak. Egyedüli dolguk a gyerekszülés és a ferfiak maximális kiszolgálása.


Szép boldog világ képe ez nektek?


febr. 28. 11:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%

Ez borzasztó lenne.

Inkább szexelnék prostikkal vagy szexrobotokkal.

febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsi lennék, hogy a csóró seggetekkel eltudnátok-e tartani egy nőt is? Szerintem nem, csak a tepsi nagyságú pofátok jár mindig a fotelból.
febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
19%

A második részével egyetértek, első nem kellene, ki tudja milyen lefingott, volt feministához kellene hozzányúlnom, mint pl a 2.

Az ilyet még bottal se piszkálnám meg.

A második részt is a nősovinisztákra alkalmaznám kizárólag, az ilyen igazságérzetes penészvirágokra, akik a társadalom defektjei.

febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%

A végén még kiderül, hogy az incel kérdéseket nem is incelek teszik fel.

És hogy a kérdésre is válaszoljak. Egyrészt nem, nem lennének boldogok. Másrészt ilyen utópisztikus világképpel nem incelnek hívnák őket, hiszen a szó elvesztené az eredeti értelmét. 🤡

febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
27%
Te magadtól vagy ennyire hülye vagy segítenek neked benne?
febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan nő kell, aki élvezi a velem való együttlétet. Ezt jogszabályokkal nem lehet biztosítani.
febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Napjában van 30incel kérdés amiben kimondva vagy kimondatlanul de ott van hogy a nőktől el kell venni a döntés jogát hogy eldönthessék kivel fekszenek le. Én csak leírtam konkretizálva a "szép" új vilagot
febr. 28. 12:05
 8/37 anonim ***** válasza:
15%
9 nincsenek szó a kérdésben eltartásról, se kapcsolatról, csakis szexről. Miért kevered bele?
febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

9# Azt hiszik vissza lehetne állítani a régi állapotokat, amikor elég volt, hogy a társadalom fele dolgozzon csak, gondolom ő meg dupla fizetést kapna. Szerintem ehhez lenne némi szava a cégeknek is, akik a fele nép kiszórásával bezárhatják a bazárt. A legtöbb cég eleve emberhiánnyal fut, a többség másfél ember munkáját végzi minimum, ha a nők nem dolgozhatnának, akkor kb teljes összeomlás lenne a vége, ami működött az 1800-as években kb egymilliárd emberrel az egész bolygón, az rohadtul nem fog 2024-ben 8 milliárd emberrel is működni a munka alapú társadalomban.

Ja, lehet, hogy Orbi nyomatja a nők szüljenek meg háziasszonykodjanak dolgot, de nem ő a “világ ura”, azt meg ugye tudjuk, hogy a világ elitjének nem épp az a célja, hogy kis cuki önellátó családokban éljen mindenki boldogan, ezért nem is értem, amikor itt egyesek arról papolnak, hogy majd visszaáll minden a régi rendbe, egyezzünk már meg akkor, hogy melyik konteóban hiszünk, abban, hogy középkor lesz megint és a nőknek kuss, vagy a másik oldalban, aki azt mondja, hogy szándékosan elidegenítik egymástól az embereket, mert a fogyasztói társadalomnak jobb, ha szinglik vagyunk. Mert egyelőre minden jel az utóbbira hajaz, az a kevésbé konteós elmélet, esetleg ha valakinek van valami Blackrockos haverja, hívja már be ide a chatbe, hogy letisztázzuk a dolgot :)))

febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj hogy a legtöbb incelnek egy pár lyukas zoknira sincs pénze, nemhogy nőt tartson el meg gyerekeket.
febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!