Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vett meg mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vett meg mindenki hogy 32 éves szingli nő létemre rengeteg időt energiát, időt ölök a randizásba?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül megvénülni, sőt más nők gyerekeit sem akarok nevelni.


Felfogom hogy a szerelem nem jön magától mint egy romantikus vígjátékban, ezért fent vagyok 4 randi appon is amiből 3-on előfizetésem is van, és a munka és az edzés mellett minden időmet, energiámat a randizásban ölöm.


Szerintem az a nevetséges amikor a korombeli nők még mindig azt mondják hogy "jaj csak lazán nem kell ezt görcsösen csinálni." Persze, 25 alatti lányoknál esetleg ez működhet akkor még nem is működött, de most már nem tennék fel mindent a szerencsére.


márc. 3. 08:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
74%

Mert nagyon sok nő 32+ évesen már úgy hiszi/akarja, hogy lefőjjön nekik a kávé. És akkor te vagy szerintük a kapcsolatfüggő ők meg a független, kiegyensúlyozott nők mert ő nekik nem kell férfi az élétük hátralévő részükben.

Nem értik meg azt, hogy valaki vágyódik szerelem, család után mert már annyit csalódtak mint a kutya, teljesen ki vannak égve, némelyik még gyűlöli is a férfiakat.

márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
32%

"Mert valószínűleg senki sem jó neked."


Valószínűleg ez az igazság!

Na meg: nem akarásnak nyögés a vége!

márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
34%

"Végül feladtam, mert kiégtem, de azóta is megvan a véleményem az olyan okoskodókról, akik amúgy két szál szalmát nem tettek keresztbe az ügy érdekében. Úgy könnyű osztani az észt, hogy nem szabad erőltetni meg rágörcsölni..."


És végül hova jutottál? Ugyanott vagy ahol a nem próbálkozók! ;D

márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha rá akarsz találni az "Igazira" akkor először is on-emberismeret szükséges, mert ha jó pár hiányosságod van tönkremegy a kapcsolat és ha nincs emberismereted akadhat utadba sok görény, akik csak kihasználni akarnak, vagy pl. nárcisztikusak. Szóval először önfejlesztés kéne és ha sínen vagy aztán ismerkedni.
márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
21%
14. 10-20 év🙂
márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
72%
Nem annyi. Ismerkedni igazság szerint lehet, kell, mert akkor nem lesz jó emberismerete, rosszul írtam. Úgy értettem, hogy párkapcsolat céljából nem kéne erőltetni. Mert erőlteti. Az "Igazi" nem 100 próbálkozás után fog bele botlani amikor már belefáradt az egészbe több mint valószínű. Annak nincs értelem, hogy mindenegyes hétvégén vagy kéthetente randira megy tök ismeretlenek férfiakkal...
márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
😂😂😂
márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Ezt igazán szeretem amikor valaki ilyeneket tanácsol hogy olvassak könyveket önismeretről ahelyett hogy randiznék és akkor megtalálom az igazit.


Mintha valaki azt mondaná hogy tanulj meg Japánul mielőtt Németországba költöznél hogy könnyebben betudj illeszkedni.

márc. 3. 10:33
 19/52 anonim ***** válasza:
69%

13: Lehet nevetni a másik "nyomorán", csak mint írtam, nem az egyedülálló nem próbálkozók tettek megjegyzéseket vagy értetlenkedtek, hanem azok, akik soha nem is szorultak rá a keresésre, mert kvázi ölükbe pottyantak a lehetőségek, nekik csak élniük kellett velük, és életükben össz-vissz ha 1-2 évet egyedülállóként töltöttek, azzal már sokat is mondtam. Így könnyű lerendezni a szerencsétlenebbet azzal, hogy ne csinálja... Ő maradjon nyugton a fenekén és fogadja csak el szépen, mosolyogva, hogy neki így sem, úgy sem jön össze, ugye?

8

márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
74%

"Ezt igazán szeretem amikor valaki ilyeneket tanácsol hogy olvassak könyveket önismeretről ahelyett hogy randiznék és akkor megtalálom az igazit."


Arról nem tehetünk hogy ignorálod a számodra fontos dolgokat mert buta vagy mint a egg.

márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!