Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vett meg mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vett meg mindenki hogy 32 éves szingli nő létemre rengeteg időt energiát, időt ölök a randizásba?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül megvénülni, sőt más nők gyerekeit sem akarok nevelni.


Felfogom hogy a szerelem nem jön magától mint egy romantikus vígjátékban, ezért fent vagyok 4 randi appon is amiből 3-on előfizetésem is van, és a munka és az edzés mellett minden időmet, energiámat a randizásban ölöm.


Szerintem az a nevetséges amikor a korombeli nők még mindig azt mondják hogy "jaj csak lazán nem kell ezt görcsösen csinálni." Persze, 25 alatti lányoknál esetleg ez működhet akkor még nem is működött, de most már nem tennék fel mindent a szerencsére.


márc. 3. 08:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
19. Nekem ne magyarázd, az én legjobb barátomnak az ölébe pottyant a felesége, mert az én közreműködésem nélkül a mai napig a budin recskázna. Valakinek egy fikarcnyi mázli is elég.
márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
50%

Jól vam kérdező akkor jöjj össze 20-100 pasival is akik elhagynak, vagy bántalmazni fognak. Szerinted miért a nyavolyaért adta fel a párkeresést egy csomó nő? Csak úgy gondoltak egyet? Nem, azért, mert olyan férfiaknak adtak esélyt akik nem érdemelték meg, vagy szakítottak velük, mert nem működött a dolog.

Hogyan akarsz te házasságot, gyermeket ha magadat se ismered vagy a másik személyt? Mennyi randin vagy túl? Mióta csinálod? Fél éve, 2 éve és sehol semmi? Vagy 2 hete? Kidobod a pasikat rögtön ha valami nem jön be rajtuk? Úgy randizol velük, hogy nincs is vonzalom feléjük? A párkeresés nem hülyeség, az életed múlik rajta, hogy boldog leszel inkább vagy fordítva.

Na de nyugodtan csináld tovább.

(Egyébként idézőjelben volt az Igazi, mert szerintem nem létezik.)

márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
66%
19, ő maga mondta hogy kvázi lexarja az önismeretet, inkább sikertelenebbnél-sikertelenebb randikra jár mert ő úgy akarja és még sajnáljam is? Na ne b@ssszzz...
márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
31%

21: Na, erről meg hasonlókról van szó. És akkor az ilyenek pofáznak, hogy te bolond vagy, ha regisztrálsz ezekre a szarokra, meg még fizetsz is, meg minek mész újabb és újabb emberekkel randira, mit erőlteted, mit görcsölsz, blablabla. Hát mert nekem nem hullik az ölembe...

23: Mert szerinted mindenki, aki kapcsolatban vagy jó kapcsolatban él, az annyira rengeteget foglalkozott önismerettel, és emiatt adatott meg neki. Hagyjuk már... Simán csak éltek, kínálkozott a lehetőség, megragadták, pont. Nagyon leegyszerűsítve ennyi, nincs tele a könyvespolcuk a Nyitott Akadémia/Kulcslyuk Kiadó összesével, egyetlen alkalmat sem ültek szakembernél stb... Nem ez a feltétele ugyanis a sikernek. Ismétlem, szerencse. Csak mivel annak meglétét vagy hiányát nem befolyásolhatja az egyén, ezért "fáj" elismerni, hogy azon múlik, mert akkor nem lehet hibáztatni, belerúgni abba, akinek nincs.

19, 8

márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
79%

24

Nincs szerencse egyáltalán, szabad akarat van, nincsenek véletlenek, sem sors!


Az aki az első párkapcsolatában van 10 éve az sem felhőtlenül boldog! Az is előbb utóbb vágyna újabb izgalomra, vagy benne marad a kapcsolatban gyerek, hitel, társfüggőség miatt. Nincs mire irigykedni.

Kevés az olyan pár ahol 8 év után is baromira szeretik egymást, de azok ismerik egymást és saját magukat is!


Nemhiába mondják, hogy minél jobban kergeted a célt annál inkább nem jön össze! Igaz.


A kérdező nem úgy áll hozzá, hogy "ahogy esik úgy puffan", jó tapasztalatot szerezhet, ismerkedhet hanem mindenáron pasit akar magának fogni! Épp azért nem jön össze!


Ráadásul tényleg buta! Nem pszichológushoz kell szaladni, se olvasgatni könyvtárban órák hosszat napi szinten hanem élni, ismerkedni párkapcsolati terv nélkül, barátkozni, ismerősökkel találkozni és pl. mint ahogy írta a két és fél pipás majd az egyik összeismerteti valakivel!

De ha nem eléggé érett akkor nem fog örökké tartani a kapcsolat sokkal inkább boldogságban, elégedettségben meg logikusan akkor se ha egy gyökérnek ad lehetőséget, hogy tönkretegye őt és még szül is neki 2 gyereket.


Te életed, te döntésed, te cselekedsz.


Semmi szerencse nincs benne, csak azzal etetti magát jó pár emberke veled együtt.

márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

Az önimseret cooperek:


Először is, igenis olvastam sok ilyen könyvet amikor fiatalabb voltam.

Ha otthon ülsz és olvasgatsz hiába ismered jól magad nem lesz belőle kapcsolat.


Másodszor, ti is úgy beszéltek mintha az egész társkeresés arról szólna hogy a nő választ egy férfit és azon bukik el az egész dolog hogy nem ismeri annyira jól magát hogy a megfelelő férfit válassza. Ez nem teljesen így van, sok férfi ugyan úgy megteheti hogy válogat.

márc. 3. 11:16
 27/52 anonim ***** válasza:
52%
25: Ne hibáztassunk már azért egy egyedülálló és ezen változtatni akaró !30 fölötti nőt!(ez fontos!), hogy nem lazán barátkozgatni meg ismerősökkel lötyögni akar. Teljesen érthető, mert rohadtul ketyeg az óra, fogynak a lehetőségek, a korban passzoló férfiak közül a jobbaknak több mint 90%-a már foglalt. Nem alapozhat arra, hogy majd abból a 10%-ból a pont a közelében élőt, akivel ráadásul kölcsönösen be is jönnek egymásnak és összeillenek, egy szép napon bemutatja neki Micike barátnője. Ez nem így működik, max. 10 évvel korábban igen, de még akkor sem alakul így mindenkinek, igenis nagyban szerencse kérdése! De könnyű ehelyett odavágni, hogy hát persze, pont azért nem jön össze, mert ő célzottan párt keres, nem pedig csak egy 36. ismerőst, aki majd egyszer hátha összehozza valakivel...
márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

27-es pontosan ezért hangsúlyoztam a kort.


És igen, rettenetesen fogynak a jó lehetőségek.

Pl egy kezdő harmincas előnyös megjelenésű szingli férfi aki jól tartotta magát előbb fog rámenni egy 24 éves @Fancsika_hercegnő_2020-ra mint egy 30 éves Horváth Magdolnára...

márc. 3. 11:25
 29/52 anonim ***** válasza:
27%
28: Igen, ez meg a másik, hogy annak a kevés szabad ÉS értékelhető 30-as férfinek a zöme sem minket fog megcélozni. Itt, a gyakorin nagyon nyomja egy-két nő, hogy 40-esként meg afölött is Kánaán van, hát baromira nem. Szexre persze lehet találni fiatal, kanos fiúkákat, de ha nem ezt akarod, akkor elég nagy bajban vagy, ha 30-ig nem sikerült megtalálnod a melléd valót...
márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
26%
Hát gyerekek, nem is tudom van-e olyan, hogy jó lehetőség. Ha van, az már foglalt, vagy kilépett a legutóbbi kapcsolatból, aztán most jó ideig halomra akarja kúrni a jobb nőket. Egyik sem opció. Arról nem is beszélve, hogy a pasasok 80%-a, de lehet több, nem is alkalmas arra a fajta kapcsolatra, ami egy nőnek kellene.
márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!