Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne csinálnom? Van erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Van erre valami megoldás? Ki lehet ölni a legerősebb vágyat?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban vágyok párkapcsolatra, szerelemre, de teljesen reménytelen. Nem tudok ismerkedni és, ha esetleg valami csoda folytán sikerülne is, a szexen elbukna az egész.


Ahogy tellik az idő, ez a vágy egyre erősebb és iszonyatosan fáj lelkileg. Mit tudnék ezzel kezdeni? Rettenetes érzés.


Az elfoglaltság se segít.


márc. 8. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Hidd el nekem, hogy sokkal jobban fáj lelkileg, ha már volt kapcsolatod,de elhagytak,szakítottak!

Mert már egy űr van a lelkedben :/

Nagyon sokan átéljük ezt...

márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ismerkedj, élj át kudarcokat, tanulj, fejlődj, legyenek kapcsolataid. Miért kellene bármit kiölni? Senki se születik úgy, hogy tud ismerkedni, mindenki bénázik.
márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ki lehet igen. Pár nárci bántalmazó toxic kapcsolat. Es szakitás után teljesen elmulik a vágy a párkapcsolatra.

Aztán pár életképtelen incel gyászkeret a társkeren mint kínálat.

És megtanulod értékelni, hogy mások csak elvenni tudnak és egyedül jobb.


Lehet fejesek ugrani a kapcsikba. Garantáltan kigyógyítanak a kapcsolatfüggésből.

márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Jav: megtanulod értékelni hogy egyedül jobb. Mert mások csak elvenni tudnak.
márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1

Nekem nem az a rosszabb. Ott legalább vannak jó emlékek.


#2

Én olyan szinten nem tudok ismerkedni, hogy olyat még nem láttál.


#3

Nem csak olyanok vannak.

márc. 8. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Shreki menj orvoshoz. Hátha segít lefogyni.
márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tudsz kapcsolat szempontjából ismerkedni, akkor csak ismerkedj, barátkozz. Akárhogy nézel ki, ha jársz tarsaságba előbb-utóbb kiszemel valaki. Az más kérdés hogy neked bejön e...
márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3/5# Aham.hajrá akkor.
márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6

?


#7

Nekem nem megy. Mindig is ilyen voltam. Nehezen oldódom, nem szeretek új emberekkel ismerkedni, pont ezért, amilyen vagyok ilyen téren. Azt mondják, hogy megszerezni valakit könnyű, megtartani viszont nehéz. Na, nekem pont fordítva van így.

márc. 9. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Miket szeretsz csinálni? Olyan körökben,csoportokban kellene tevékenykedni, barátkozni. Abból csak lehet valami ha nem izzadság szagú ismerkedésnek indul a dolog.


Hogy értetted hogy a szexen ugyis elbukna a dolog?

márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!