Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hatalmas női igények a 25-35 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt, hogy ezen nőknek magas az igényük. Mégis mik ezek a magas igények?


Az egyértelmű szerintem, hogy az a nő aki 300 ezret keres, átlagos vagy duci, mamahotelben lakik és nincs normális végzettsége/munkája az ne várja el ennek az ellentetjét. Ez nyilván férfiaknál is igaz.


márc. 12. 06:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
83%

8 - nő vagyok

Van rengeteg ilyen férfi is. Macskás csoportokban is látni nem egy macskás pasit.

Na de az ilyenek sajnos messze élnek tőlem.

márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

9- mindegy hogy saját lakásban lakik-e vagy sem

Nekem amúgy van házam

márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%

#11


Cicából soha nem elég. Alap szabály.


Egyébként szerintem inkább a baj azzal van, ha nincsenek elvárások valakinél.

márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
5%
#11 Kutyája ne legyen a pasinak de a macskádat azt szeresse. Akkor te meg a kutyáját szeresd
márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%

"300e forint kb a túlélésre elég, szóval sz*r fizetés. Ha valaki 190 ezerért dolgozik, az annyit is ér."


Te valami belpesti hülyegyerek vagy, akinek fogalma sincs az életről, jól érzem? Menj el kérlek keletre, aztán szembesülj a valósággal.

márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
7%

Legyen minimum 180-185 cm magas.

Legyen jóképű, vonzó, férfias arca.

Legyen kigyúrva.

Legyen sötét haja.

Legyen szakálla vagy minimum borostája, de a felsőteste legyen szőrtelen.

Legyen nagy farka.

Legyen saját lakása és menő autója.

Költsön havi szinten százezreket a nőre.

Évente minimum 2 nyaralás, abból az egyik a világ másik felén.

Végezzen el minden házimunkát, vagy legalábbis a nagy részét.

A fentieket minden nő elvárja, legfeljebb 1-2 pontban hajlandó engedni, de csak amíg nem talál jobbat. Cserébe viszont hajlandók más nőkkel osztozni egy olyan férfin, aki mindegyiknek megfelel.

márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%

"Ha valaki 190 ezerért dolgozik, az annyit is ér."

Igen tudok ilyen munkahelyet. És karácsony előtti héten napi 10 órát túlóráztatták a népet hétfőtől péntekig. Ezért kaptak azután 220 ezret túlórával együtt. De elvállalják ennyiért is, mert különben nem lenne munkájuk sem. Mond meg Orbánnak emeljen a béreken.

márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
81%

14 nem fogom szeretni. Nyilván ha kutyás, akkor nem illünk össze. Nem én vagyok az egyetlen esèlye nőt találni.

Majd talál magának egy másik kutyást. Én meg egy hozzám hasonló macskást. Ilyen egyszerű a történet

márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
20%
#15 Így van Pesten még a wc pucoló is 300-at keres. A 190 ezres fizetést pedig nyugaton adják, én itt lakom
márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Én Tolna megyében lakom, jelenleg nettó 530at keresek, nappalos munkarendben. Még csinálom a diplomám, azután valószínű, hogy még több lesz. Szóval de, vidéken is meglehet keresni a normális bért.


Tanulni kell és leleményesnek lenni.


Olyan balek nővel én se állnék le aki ennyit keres, nem az én szintem.

márc. 12. 08:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!