Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hatalmas női igények a 25-35 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt, hogy ezen nőknek magas az igényük. Mégis mik ezek a magas igények?


Az egyértelmű szerintem, hogy az a nő aki 300 ezret keres, átlagos vagy duci, mamahotelben lakik és nincs normális végzettsége/munkája az ne várja el ennek az ellentetjét. Ez nyilván férfiaknál is igaz.


márc. 12. 06:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%

Jól van Ügyifogyi, megsimizzük a buksidat? :D


"Olyan balek nővel én se állnék le aki ennyit keres, nem az én szintem."


Még te is kerülhetsz olyan szituba, amikor 190et keresel, mert elvállalod azt, semmint a segély. Remélem akkor majd rád is köpködnek a nők, hogy csóró lúzer, nem állok le vele.

márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
21 - Spoiler: Nem fogok, nem vagyok balek. Innen csak felfele van, nem vagyok lúzer típus mint az itt siránkozó minimálbéres, kopasz, kövér csávók. :D
márc. 12. 08:31
 23/50 anonim ***** válasza:
0%

#16

"Legyen gazdag férfi. Költsön havi szinten százezreket a nőre. Legyen kigyúrt..."



Meg vágja el a nyakadat mert azt illeted

márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
23 - Vicces, de ha nem is százezreket de sok nőnek alap az, hogy egy kirándulást, éttermet meg ilyeneket mindig a pasi fizet 100%ban. Ezek összege simán lehet akár havi több mint 100e forint. Nekem az ilyen csajok is kukák, már megjártam párral és mindig nagyon mínuszosan szálltam ki belőlük. Többet ér a pénzem, mint egy nő. A pénzből legalább tudok venni dolgokat, amik boldoggá tesznek. Egy nő meg az első leendő probléma esetén dob, megbeszélés nélkül.
márc. 12. 08:35
 25/50 anonim ***** válasza:
6%
Így van jól beszélsz. A pénzre hajtó nőket dobni kell. Az igaz, hogy a pénzen tudsz venni dolgokat, csak az nem fog szeretni mint egy nő. Bár a mai világban már a nők nem akarnak partner kapcsolatot sem. Csak szexre használják a pasikat
márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon visszataszító a stílusod. Közel ugyanannyit keresunk, de már csak a stílusod miatt sem állnék le veled ismerkedni, mert ennyire lenéző vagy. Baromira nem átlag a nettó fel milliós bér, ha annyira tanult vagy, mint amennyire állítod, akkor tudod. Egyébként pl a tanárok rengeteget tanulnak es dolgoznak, megsem keresnek ennyit, akkor ok is lúzerek? Elég fekete-fehéren látod a világot.


25N

márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
90%

A munkahelyek nem rajtad múlnak. Gondolom ilyen húszonéves vagy, 2008ban még csak zsírkrétáztál, nem láttad, hogy a válság idején hány km-es sorok áltak a munkaügyiközpontoknál. És ne mond, hogy akkor majd elmész külföldre, mert ha megint beüt, akkor az globális lesz, máshol se fogsz munkát talalni.

A szerencse forgandó apafej.


Megnézném az arcodat, ahogy lepattintasz egy 190et kereső csajt, aki pár év múlva a főnököd lesz :D Akkor már megfelel az elvárásaidnak és ráhajrasz?

márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

26 - Olyat kell tanulni amiben van potenciál.


27 - Nem látok ilyenre sok esélyt. :'D

márc. 12. 08:50
 29/50 anonim ***** válasza:
90%

"Nem látok ilyenre sok esélyt. :'D"


Egek, de fiatal, tapasztalatlan kis tacskó vagy 😅

A nyugdíj még messze van, addig még sok víz lefolyik a Dunán.


Amúgy "vicces" hogy te nem akarsz egy anyagias lányt, de te magad eközben felszínes és anyagias vagy. Sok boldogságot egy olyan kapcsolatban, ahol állandóan a pénzen megy a vita, hogy ki mennyit fizetett be, és árgus szemmel lesitek a másik karrierjét, fizetését. Ha te lesérülsz balesetben és leszakad a karod, remélem nem dob ki az asszony, mert rokkantnyugdíjas lettél :D

Szép fiút neveltek belőled szüleid :)

Puszi, pá!

márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
77%
Akkora nagy király a kérdező hogy naponta irja ki ide a nőhiányát🤣
márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!