Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ilyen jövőképpel nem találok párt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem szeretnék gyereket vállalni a későbbiekben. 27 éves vagyok, és szerintem legalább tíz éve emellett a szemléletmód mellett tettem le a voksomat, mert nem is érzem azt hogy jó szülő lennék, meg a világ sem olyan irányba halad hogy nyugodt szívvel adjak életet valakinek.

A probléma az, hogy így nem találok magamnak társat, pedig nagyon szeretnék valakivel közös programokat csinálni, akár kirándulás, akár közös beszélgetések, bármi más. Sosem volt még barátnőm, mert világ életemben ezzel a felfogással éltem, és az a maréknyi lány/hölgy akivel beszélő viszonyban vagyok, mind szeretne, így semmiféle olyan irányú megmozdulás nincs feléjük a részemről.

Így 27 évesen, nulla tapasztalattal viszont feljön a gondolat, hogy mit is csináljak? Maradjak meg ennél, kössem az ebet a karóhoz és várjam hogy majd betoppanjon valaki akinek hasonló a gondolkodásmódja, vagy inkább menjek bele bármi kapcsolatfélébe ha jól érzem magam? Ez utóbbitól azért félek, mert eltelik pár év, és a lány rosszul fogja érezni magát, miattam, és jogosan, mert ő tervez utóddal, én pedig nem.

Társkeresőn is meg van jelölve hogy nem szeretnék gyermeket, és így valószínűleg okkal nincs egy darab matchem sem. Egy-egy tematikus csoportban bent vagyok, ott ráírtam 1-2 hölgyre/lányra akik a közelemben éltek és tudtam hogy hasonlóan gondolnak erre a dologra, de semmi reakció.

Teljes kudarc.


márc. 12. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal van gond, hogy nem szeretnél gyereket. Sok ismerősöm van, akik szinten nem terveznek gyereket, de házasok vagy kapcsolatban vannak, sőt vannak szinglik is. Itt más lesz a gond.
márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, én 45 éves nö vagyok és soha életemben nem akartam gyereket. Én ezt már a randi elött tisztáztam mindenkivel és csak azzal találkoztam, akinek nincs gyereke és szintén nem akar. Nyilván kisebb volt a tó, amiböl halászni lehetett, de egyáltalán nem lehetetlen. Ne menj bele olyan kapcsolatba, ahol a nö késöbb gyereket akarna, mert sokkal rosszabb szerelmesen, 5 év után szakítani ez miatt.

Hidd el, nem minden nö akar gyereket. Én 39 évesen találtam meg a mostani párom, pedig ebben a korban már szinte mindenkinek van gyereke, de a neten simán rákattintottam erre a pasira, mert oda volt írva, hogy neki nincs és nem akar. Ez volt nálam a legelsö szürö, csak utána jött a kinézet és a többi.

Elötte is kizárólag gyermektelen férfiak voltak az életemben. Szóval ne add fel!

márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Pasik?
márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Minden luzerpasinak is van mindig parja alkalmi nője szexkapcsolata.


Egy rakat olyat ismerek akik az egész eletüket végignőzik elköteleződes felleősségvállalás nelkul.

márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
*És egyik se sír. Egyik se panaszkodik. Ők inkabb kapcsolatban sírnak.
márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Való igaz, némi önbizalomhiány is társul ehhez a dologhoz. Néhány évvel ezelőttig mindig kevésnek éreztem magam, hogy én nem akarok gyereket, és ezt ilyen fiatalon eldöntöttem, azt hittem hogy ez az én szegénységi bizonyítványom, és erre az is rátett hogy nem találtam hasonló érdeklődésű embert.

4) Alkalmi kapcsolatba sosem akartam belemenni, bár mindössze egyszer lett volna rá lehetőségem. Borzasztóan lelkiismeretes, és érzelmekkel teli ember vagyok, és egy alkalmi kapcsolathoz nem érezném magamat elég erősnek, sem lelkileg kiegyensúlyozottnak. Félreértés ne essék, nem sírás ez a kérdés sem, ha nem sikerül, hát nem sikerül párt találni, csak nyakamon a jó idő, és szeretnék társas programokat csinálni, dehát nincs kivel. :/

márc. 12. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Mozdulj ki baratokkal, menjetek túrázni, vagy nem tudom, iszogatni, aztán hátha ott osszegalalkozol valakivel. Vagy marad az online ismerkedés, ami szerintem elég hatékony, ha kb pontosan tudod, milyen társat szeretnél.
márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem ezzel lehet a gond. Én utálom a gyetekeket mégis van párom.
márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ne add fel,és ne menj bele bármibe emiatt, nem éri meg. Nekem is többen vannak ismerősök közt, akik nem akarnak gyereket, többségük kapcsolatban van, én ugyan még nem, de nőként én se akarok, ezt nagyon korán eldöntöttem én is.
márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Simán találsz csak tenni kell érte ennyi a trükk az exemet is egy hasonló srác nyúltale neked is sikerülhet!
márc. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!