Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ilyen jövőképpel nem találok párt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem szeretnék gyereket vállalni a későbbiekben. 27 éves vagyok, és szerintem legalább tíz éve emellett a szemléletmód mellett tettem le a voksomat, mert nem is érzem azt hogy jó szülő lennék, meg a világ sem olyan irányba halad hogy nyugodt szívvel adjak életet valakinek.

A probléma az, hogy így nem találok magamnak társat, pedig nagyon szeretnék valakivel közös programokat csinálni, akár kirándulás, akár közös beszélgetések, bármi más. Sosem volt még barátnőm, mert világ életemben ezzel a felfogással éltem, és az a maréknyi lány/hölgy akivel beszélő viszonyban vagyok, mind szeretne, így semmiféle olyan irányú megmozdulás nincs feléjük a részemről.

Így 27 évesen, nulla tapasztalattal viszont feljön a gondolat, hogy mit is csináljak? Maradjak meg ennél, kössem az ebet a karóhoz és várjam hogy majd betoppanjon valaki akinek hasonló a gondolkodásmódja, vagy inkább menjek bele bármi kapcsolatfélébe ha jól érzem magam? Ez utóbbitól azért félek, mert eltelik pár év, és a lány rosszul fogja érezni magát, miattam, és jogosan, mert ő tervez utóddal, én pedig nem.

Társkeresőn is meg van jelölve hogy nem szeretnék gyermeket, és így valószínűleg okkal nincs egy darab matchem sem. Egy-egy tematikus csoportban bent vagyok, ott ráírtam 1-2 hölgyre/lányra akik a közelemben éltek és tudtam hogy hasonlóan gondolnak erre a dologra, de semmi reakció.

Teljes kudarc.


márc. 12. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Szarul nézel ki. Ha kellően jól néznél ki nem számítana, hogy akarsz-e gyereket vagy sem. Amúgy is fiatal vagy még, jó eséllyel mire eljutnál oda, hogy szóba kerül a családalapítás, gyerekvállalás, már szakítanátok. Manapság 1 éves kapcsolat is már komolynak, hosszú távúnak számít.

Ha 27 évesen még soha, semmi közöd nem volt a nőkhöz akkor tényleg 99%-ban a külső az oka, vagy esetleg hozzájöhet még a nagyon félénk viselkedés, nagyon nagy fokú visszahúzódás és kezdeményezőképtelenség is.

márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma már a lányok többsége nem akar gyereket. Ha ezzel az indokkal utasítanak el, akkor valószínűleg csúnya vagy, vagy alacsony.
márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ilyen jövőképpel nem találok párt"

Még nem találtál. Ne add fel.

"nagyon szeretnék valakivel közös programokat csinálni, akár kirándulás, akár közös beszélgetések, bármi más"

Keress szabadidőpartnert, járj klubokba, társaságba.

márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!