Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond én és a gondolatok, vagy minden normális?! (Parkapcsolat)

Figyelt kérdés
Annyi az egész story hogy lassan féléve megismertem egy lányt messengeren keresztül, és rendben van minden egyébként csak hát még se érzem úgy, azt tudni illik hogy távkapcsolatban élünk de viszont ahoz kepest gyakran tudunk találkozni, de ahogy szét megyünk, elkezdenek furcsa gondolatok járni a fejembe, biztosan mással van stb stb, de ilyen téren bizok benne csak hat van par dolog amit nem tudok érteni, kezdenem azzal hogy én le irok neki kb egy ugyan ilyen hosszuságú szöveget és vissza ir rá 2 mondtatott ha en nem mondom neki nem is hivna fel vagy nem tom magyaran nem erzem benne azt a szenvedelyt amit kéne hogy érezek olyan ez mint, beleraksz 100at valamibe es csak 10et kapsz vissza és nem tudom hogy esetleg valaki mas jatszik kozbe vagy egy nő lehet ilyen? Hogy nem beszel sokat nem erdeklodik annyira sokat nem hiv nem érzem benne a tűzet és a szenvedelyt, ő 22 én 19 vagyok é mivel idősebb tollem varnek tolle valami felnott es viselkedest vagy valami de egyceruen ha beszelunk is valamirol amiben elmondja a velemenyet az nem is komoly tema szerintetek gond lehet vagy csak a tavolsag bolondit meg?

márc. 13. 04:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz harmadik fél, hogy ne érdekeld eléggé. Szerintem szimplán nem vesz komolyan, csak úgy elvan veled amíg meg nem unja.
márc. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 és ez mire jó neki? Az elejen le lett szogezve, hogy komoly kapcsolat mind 2 részről, de ha igazad van akkor mivel tudnék rajta változtatni?
márc. 13. 04:46
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Még gyermeki rajongással vagy szerelmes. A csajoknak viszont férfi kell. Majd ha nagyobb leszel menni fog.
márc. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Férfi?? sokkal komolyabb és érettebb vagyok mint ő, és már megbocsáss de én inkább tartom magam férfinak mint fiúnak
márc. 13. 06:11
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor nem az lenne hogy te 100 adsz bele ő meg 10 et ha neki is az lennél és nem csak magad tartanád annak
márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Huh. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de borzasztó az írásképed. Nekem baromi fontos, hogy a férfi, akivel ismerkedek, tudjon helyesen írni. Nem lehet, hogy őt is zavarja a dolog?
márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

Azért kapsz vissza 10-et, mert ő nem úgy viszonyul hozzád, mint te hozzá, másképp ő is 100-at beletenne.


Szerintem a fenti elég egyértelmű jelenség, amit ha nem veszel észre, tényleg nem vagy túl érett.

márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

#6: Lehet, hogy diszlexiás. Szerintem így is sokkal épkézlább módon megfogalmazta, mint sokan mások a kérdéseiket helyesírással.


Ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy mennyire "férfi" a kérdező. Csak simán nem vagytok ugyan olyan fontosak egymásnak. Ami amúgy nehéz. Mármint olyan sosincsen, hogy pontosan ugyan olyan fontosak legyetek egymásnak valakivel. Általában mindig billen a mérleg valamilyen irányba, de ideális esetben nem 100-10 arányba, hanem ezek közel a mértékek megközelítik egymást.

márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. :)
márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Valami normális válasz? Bocsánat a helyesírásomért irodalom tanárok, de amikor irtam nem voltam normal állapotban.
márc. 13. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!