Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond én és a gondolatok, vagy minden normális?! (Parkapcsolat)

Figyelt kérdés
Annyi az egész story hogy lassan féléve megismertem egy lányt messengeren keresztül, és rendben van minden egyébként csak hát még se érzem úgy, azt tudni illik hogy távkapcsolatban élünk de viszont ahoz kepest gyakran tudunk találkozni, de ahogy szét megyünk, elkezdenek furcsa gondolatok járni a fejembe, biztosan mással van stb stb, de ilyen téren bizok benne csak hat van par dolog amit nem tudok érteni, kezdenem azzal hogy én le irok neki kb egy ugyan ilyen hosszuságú szöveget és vissza ir rá 2 mondtatott ha en nem mondom neki nem is hivna fel vagy nem tom magyaran nem erzem benne azt a szenvedelyt amit kéne hogy érezek olyan ez mint, beleraksz 100at valamibe es csak 10et kapsz vissza és nem tudom hogy esetleg valaki mas jatszik kozbe vagy egy nő lehet ilyen? Hogy nem beszel sokat nem erdeklodik annyira sokat nem hiv nem érzem benne a tűzet és a szenvedelyt, ő 22 én 19 vagyok é mivel idősebb tollem varnek tolle valami felnott es viselkedest vagy valami de egyceruen ha beszelunk is valamirol amiben elmondja a velemenyet az nem is komoly tema szerintetek gond lehet vagy csak a tavolsag bolondit meg?

márc. 13. 04:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért az nem egy ékezet hiba, hogy “egyceru”.
márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szopál le irodalom tanár xd
márc. 13. 22:03
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Hűha. Nem csodálom, hogy a csajszi nem akar veled beszélni, nagyon gáz vagy. Eddig 1 mondatot nem sikerült helyesen leírni a saját anyanyelveden, mellé meg elég proli a stílusod is.

márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Most minek kell szekálni a helyesírással? Van olyan lány/nő aki hasonlóan ír.

A kérdésedre válaszolva, vszinű neki nem vagy olyan fontos, mint neked ő. Ha neked így nem jó, szakíts vele. Esetleg próbálj vele erről beszélni vele előtte.

Sajnálom...

márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a nő egyrészt nem szerelmes, az 100%, de nemcsak hogy nem szerelmes, még nem is illetek össze. Ha csak két mondatban tud válaszolni, akkor nem érdeklik azok a témák, amiket felvetsz. Miről szoktatok beszélgetni?
márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
folyt.: milyen közös programjaitok vannak? közös érdeklődési körötök?
márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!