Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelen van az a kettős mérce,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen van az a kettős mérce, ha igen miért, hogy ha egy nő alacsony, esetleg alacsonyabb férfit elutasít, akkor az rendben van, teljesen normális, ha egy férfi utasít el egy kis mellű nőt, akkor felszínes, meg szemét, meg sem érdemli a nőt stb.?

Figyelt kérdés
márc. 17. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
4. A kismellű nők ennél a pontnál fellélegeznek. Mi a probléma akkor?
márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
merem állítani hogy ezen az oldalon még senki sem írt ki egy értelmes "kettős mérce" kérdést sem.
márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Én pl a vékony lányokat szeretem, erre most egy olyan csajjal kezd alakulni a dolog aki azért husibb.

Snapen kezdtünk el beszélni és mire oda jutottunk, hogy kép csere már eléggé kedveltük egymást.

márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Noren1989 ***** válasza:
79%

Egyemmmmeg, töröltetted.


Naszóval, a kis mell, semmivel sem egyenlő, nem amiatt nem talàlkoznak veled, hanem mert okàdék a személyiséged.

márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
A fiukat szereted,nóren?
márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noren1989 ***** válasza:
Téged is, kicsijóska.
márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

"Mind a kettő méretbeli adottság amiről nem tett a másik?"


Van még elég sok méretbeli adottság, amiről nem tehet a másik.

Olyannal kell összejönni, akihez vonzódsz. Ilyen egyszerű. AKi nem tetszik, azt elutasítod. A férfiak is. Ne hisztizz.

márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

"2. Hát pedig vannak ilyen férfiak közte én is ilyen vagyok egyszerűen nem tudok vonzódni a kis mellű nőkhöz..."


És? Akkor ne ismerkedj kismellű nőkkel. Ennyi.

márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hiába nem tehetsz róla, szamomra nem vonzó egy alacsony pasi! En pl. telt alkatu vagyok, nyilvan van, akinek ez nem vonzó, és ez teljesen fugetlen attol, hogy tehetek e rola.
márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!