Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelen van az a kettős mérce,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen van az a kettős mérce, ha igen miért, hogy ha egy nő alacsony, esetleg alacsonyabb férfit elutasít, akkor az rendben van, teljesen normális, ha egy férfi utasít el egy kis mellű nőt, akkor felszínes, meg szemét, meg sem érdemli a nőt stb.?

Figyelt kérdés
márc. 17. 15:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sztem ameddig normálisan és kulturáltan utasít el a másik bármilyen okból, az OK. Én gyakran azt látom, hogy a férfiak aközé raknak egyenlőségjelet, hogy egy nő visszautasít egy férfit kulturáltan, olyan szöveggel, hogy nem vagy az esetem, és max. akkor mondja el szintén kulturáltan, hogy neki magasabb férfiak tetszenek, ha a férfi kellemetlenül erősködik, hogy de mondja el a konkrétumot... meg aközé, hogy egy férfi úgy utasít el egy nőt, hogy "bammeg, férfi vagy, hogy ennyire nincs melled? fuuuuuuuuuuuuujjjjj"
ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!