Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még valaha párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha párkapcsolatom felépülő alkoholistaként?

Figyelt kérdés
Előző héten jöttem ki 3 hónapos bent fekvős terápiáról. Jelenleg 3 és fél hónapja nem fogyasztottam alkoholt. Tudom, hogy jelenleg nem ez az elsődleges számomra, de rettentő magányos vagyok. Az életem jelenleg nullán van. Minden értelemben. Fogalmam sincs, hogy 35 évesen hogyan tudom innen újrakezdeni az életem. Találhatok-e olyan nőt, aki így is elfogad vagy örökre lemondhatok a boldogságról? Jelenleg semmim nincs. Kvázi mindenem elherdáltam. Azt már tudom, hogy mit kell tennem, hogy ne igyak, de az még önmagában kevés egy teljes élethez... 35/f

márc. 23. 18:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20: Nyugi, a te barátnőd más. Veled ezt nem fogja megtenni mert rendes nő.
márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

Hát hogyne lehetne. Sőt

A mai világban azt látom, hogy a problémás emberek könyebhen találnak.

Aki tök rendes, mindene megvan, azok meg nem találnak.

Nézd meg a Molnár Gusztit.

Ő is megcsípett egy minőségi szép kis nőt.

márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#15 Nem is mondtam, hogy most azonnal legyen számára ez a prioritás, nyilván egy folyamat, hogy rendbe szedje az életét, de azért ahhoz fiatal, hogy az összes hátralévő idejére kényszerű szingliséget tervezzen.
márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, de azért nyilván nem mindegy kb. minden más faktor. Nekem pl. a jelenlegi páromnak akadt gondja régebben az alkohollal, de már hosszabb ideje tiszta, és az alapján, amit elmagyarázott, meg ahogyan viselkedik és ahogyan az alkoholt kezeli az együtt töltött időnk alatt, úgy érzem, nem fog visszaesni. De az is biztos, hogy sok nő lesz, aki óvatosságból inkább nem jönne össze ilyennel, meg olyan is, aki igen, de a 3 hónap neki "lóf...". Azért nekem is rezgett volna a léc, ha 3 hónapot mondott volna, hogy annyi ideje tiszta csak.


Illetve kérdés még ezen kívül, hogy milyen az életviteled, milyen körülmények között élsz, el tudod-e magad tartani, lehet-e veled hosszú távra tervezni akár anyagilag, akár személyiség tekintetében, hogy nézel ki, hol laksz, egyedül élsz-e.

márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%

Alkoholista vagyok és drogfüggő, bár már mindkettőtől szabadultam, ennek ellenére ezek olyan stigmák, amiket senki sem tesz ki szívesen az ablakba. Rólam külső szemlélő valószínűleg el sem hinné, mivel rendezett körülmények között élek, a karrierem is rendben van, rendszeresen sportolok, figyelek magamra.

Ezzel együtt a jelenlegi páromat már az első randin képbe tettem magamról, mert úgy gondolom, hogy joga van eldönteni, hogy érdemes-e ennek tudatában folytatnia velem. Szerencsére elfogadta a dolgot, mert ő az embert látta bennem, nem pedig a szenvedélybeteget, ma pedig már közös családot tervezünk.

Szóval nem az fog meghatározni, hogy alkoholista vagy, hanem hogy mit kezdesz a józansággal. Ha pedig erős és kitartó maradsz, idővel kapsz egy új életet, amiben társra is lelhetsz.

Sok sikert!

márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
balazska becsulendo hogy mindig elszanod magad ,de tudod jol nem ez miatt nincs csak nod.
márc. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!