Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mamahoteles nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mamahoteles nő miért várja el, hogy a párja külön éljen a szüleitől?

Figyelt kérdés
Egyre gyakoribb az ilyen jelenség. Pl. ilyen kisfalvakban rekedt nőknél rendszeresen ez az egyik fő elvárás. Nekem van lakásom, de mikor ezt írják, akkor általában ki is ábrándulok belőlük. Valamiért nem tartom reálisnak, az olyan elvárásokat, amiket mi sem tudunk letenni az asztalra. Én se várom el, hogy egy Palvin Barbi szintű nőm legyen, mert messze vagyok attól a szinttől. Ha valaki meg 25-30 éves korára nem képes otthonról elköltözni, szerintem az annyit is ér.
márc. 26. 16:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
36%
kettős mérce, befognak támadni hogy nyámnyila incel vagy
márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Miért támadnának be? Mert nem akarok eltartani senkit akinek ennyi idős korára egy albérletre se futja? Itt vidéken 100-120k havonta, nem egy nagy összeg. Jobb mint a mamahotel.


Az a vicc, hogy volt olyan aki azt írta, hogy az önerőre gyűjt. 29 éves és 21 éves kora óta dolgozik. Jó nagy lehet az az önerő. :'D

márc. 26. 16:10
 3/54 anonim ***** válasza:
84%

Nem tőled várják el személy szerint.

Mármint neked nem kell megfelelned nekik, attól még elvárhatják. Aztán vagy összejön vagy nem.

márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen de, mert én ismerkedek velük és ők az alapján hogy van-e vagy nincs döntenek. Szóval tőlem várják el. Más kérdés, hogy általában ha valaki ilyen anyagias és egy ilyen megnyilvánulása van az első pár beszélgetés alkalmával, az kuka. Nem sok ilyen volt, a többség nem ez a kategória, de egyre gyakrabban futok bele ilyen emberekbe.
márc. 26. 16:18
 5/54 anonim ***** válasza:
62%
Csak ilyen mamahoteles csajoknál jössz szóba, azért érdekel a kérdés? Vagy még azoknál se? :D
márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%
Van egy jó hírem. Nem kötelező össze jönnöd olyannal, aki neked nem felel meg.
márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
70%
Úgy értem, hogy nem tőled várják, hogy ha nem akarsz ennek megfelelni, akkor nem kell, de attól még elvárhatják
márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
51%
6. Ennyi. De ő vergődni akar! :D
márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
19%
#6 Tudjuk, hogy nem de nem ez volt a kérdés.
márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
44%
Hogy be tudjon ülni a készbe.
márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!