Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mamahoteles nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mamahoteles nő miért várja el, hogy a párja külön éljen a szüleitől?

Figyelt kérdés
Egyre gyakoribb az ilyen jelenség. Pl. ilyen kisfalvakban rekedt nőknél rendszeresen ez az egyik fő elvárás. Nekem van lakásom, de mikor ezt írják, akkor általában ki is ábrándulok belőlük. Valamiért nem tartom reálisnak, az olyan elvárásokat, amiket mi sem tudunk letenni az asztalra. Én se várom el, hogy egy Palvin Barbi szintű nőm legyen, mert messze vagyok attól a szinttől. Ha valaki meg 25-30 éves korára nem képes otthonról elköltözni, szerintem az annyit is ér.
márc. 26. 16:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nők kevesebbet keresnek dolgot magyarázza már el nekem valaki. Ok, a magánszektorban még elhiszem, de pl állami munkahelyeken törvény határozza meg, hogy mennyi a bér. Az ott hogy megy?
márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
30-as, ugy, ahogy a ferfi, akitol meg elvarjatok.
márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

2!

Mi sem akarunk eltartani senkit !

márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
2: Ha azt a 100-120-at félreteszi, az évi 1,3 M, 7 év alatt nincs 10 millió, kamatokkal 12 is megvan. Az egyáltalán nem nagy önerő.
márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

31: Nem határozza meg. A kötelező minimumot határozza csak meg.

Mondjuk ha a kötelező minimum 200 000 Ft, és elmégy oda 240 000-ért, de egy férfinek meg adnak 295 000-t. Hát így.

márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
11: Mért nem őket kérdezed meg? Nem tudunk az ő fejükkel gondolkodni.
márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

"másik h nem tud kiszabadulni vidékről egy kisváros vagy falúból máshogy

a kevés fizúból falun vagy kisvárosban albit sem tudna találni vagy fizetni és amúgy albi mellett hogyan szedjen össze egy lakásra?"


Ezzel pedig azt mondod hogy fognod kell magadnak egy pasit mert másképp nem megy, de aki ezt nem tudja teljesíteni az lenézitek, lúzer, b@lfasz, ilyesmi. Mielőtt mások felett ítélkezel nézzél tükörbe!

márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Akkor summázva és lezárva a témát. Ezek az emberek életképtelenek akik a megmentő férfira várnak, hogy leléphessenek a mamahotelból.
márc. 27. 06:10
 39/54 anonim ***** válasza:
70%

38

És ez neked miért baj? Te nem akarod ezt megadni, nem baj, lesz ezer másik aki boldogan. Nem értem, hogy hol a baj

márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Dehogy lesz ezer másik, ezek a nők évek óta egyedül tengődnek. :'D
márc. 27. 07:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!