Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a nők általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a nők általában szintjükhöz képest felülválasztanak, a férfiak meg a színtükhöz képest lejjebb választanak párt?

Figyelt kérdés
márc. 31. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg némelyikükre, de összességében minden hogyan van és hát nemcsak egy párkapcsolata van az átlag népnek szóval messzemenő következtetéseket levonni lehetetlen.
márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Senki sem akar egy elesett helyzetben lévő embert párnak.
márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Régen rossz, ha valaki így áll hozzá.
márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Férfiaknál az anyagiak meg az egzisztencia kevésbé fontos. Igen a nők anyagiasabbak.
márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az utcan jartal mar? Nem, nem virtualisan, hanem igazabol.
márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
nem a nők hisztikéznek itt, hogy ronda kövér 40 éves vagyok de csinos, vékony nő kell max. 30-ig.
márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, van jó pár nő, akiknek a jó fizu, lakás kell, de nekik nincs. Férfi nélkül kvázi életképtelenek. De nyilván vannak rendes nők is, csak őket már elvitték vagy épp viszik. Az alja kategória marad csak 30 év fele, akik nem kellettek senkinek, mert valami hiba van bennük.
márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én láttam már jó nőt szerencsétlen férfival, épp tegnap veszekedtek az egyik buszon, nem értettem, hogy ez a jó csaj hogy lehet együtt ezzel a láthatóan csóró férfival... Van ilyen, én se értem, hogy hogy fordulhat ez elő, amikor a nők elég felfuvallkodottak...
márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Egzisztenciálisan abszolút így van.
márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!