Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lenne igény ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne igény ilyen szolgáltatásra, vagy már létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olyasmit találtam ki, hogy nem olyan sok pénzért elmenni magányos férfiakhoz beszélgetni velük, törődést adni nekik, szexuális tevékenység nélkül, csak úgymond beszélgetni, de szavakban annál kicsit többet nyújtani, kb. mint egy álbarátnő. Olyan férfiaknak, akik például nem mernek ismerkedni, és ezáltal egy kis önbizalmat szereznének, de mégsem egy prostituálttal lennének, ami érzelemmentes, hanem a lelki oldalával foglalkozna a lány. Viszont nem is pszichológusi szolgáltatás, hiszen ott azért megvannak a határok.

ápr. 1. 22:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak beszélgetni, lelkizgetni szeretnél szexuális tartalom nélkül, miért nem jó a pszichológus?
ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt hívják escornak.. csak azért sokat kell fizetni. Igény biztos, hogy lenne rá, csak lelkileg nem bírnád valószínűleg egy pár alkalom után. Illetve nem lenne megoldás kb semmire, hogy eljátszod a törődést.
ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Részben a coach-ok is ilyenek. Nem tudom, de annyiféle ilyen "mentálhigiénés" "szakember" van már és nem csak horribilis összegért, aztán mégis egy nagy adag k*t érnek mind, így a társadalom is.

Nem gondoltál ki nagyon új dolgot...

ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
bérbarátnőnek hívják, létezik
ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%

Túl sok volt az anime haver xd.


Felejtsétek el ezt vére ez csak mese habbal.

ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%

Lassan már ez az oldal erről szól neked.

Kapod a tanácsokat itt is, de azonnal támadásba lendülsz!

Tényleg pszichológus kell!

ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

De úgyis csak azt hajtogatod hogy:

Minden nő pénzéhes

Magas , izmos pasit akarnak

Irreális elvárásaik vannak

Osszuk újra el a nőket.

Megértő beszélgetést csak annak tudnék nyújtani , akit megértek.

Anyukád nincs?

ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

"Viszont nem is pszichológusi szolgáltatás, hiszen ott azért megvannak a határok."


Kimondtad, nekem nőként ezért lenne ijesztő. Gondol egyet, és megerőszakol, hisz nincsenek határok.

ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Remélem senkit nem tud tőrbe csalni .
ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, ebben igazad van. Én olyanokra gondoltam, akik jóravaló férfiak. Tanulnak, vagy dolgoznak, de egyszerűen nem jön össze nekik egy barátnő már évek óta. Találkoztam ilyenekkel. És egy ilyen álbarátnő segítene nekik önbizalmat szerezni, hogy utána sikeresen ismerkedhessenek.


Abból indultam ki, hogy több olyan barátom volt, akinek én voltam az első barátnője, előtte nem volt önbizalmuk. Mellettem felbátorodtak, és utána sorra lettek utánam barátnőik. Azelőtt viszont évekig semmi. Én esélyt adtam nekik, és növeltem az önbizalmukat. Ilyesmire gondoltam.

ápr. 1. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!